شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۷ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

با اعلام برادران روسو

برادران روسو که در حال حاضر کارگردانی آخرین فیلم از مجموعه «انتقام‌جویان» مارول را بر عهده دارند با انتشار پستی در توییتر از پایان مرحله فیلمبرداری خبر دادند.
برادران روسو که در حال حاضر کارگردانی آخرین فیلم از مجموعه «انتقام‌جویان» مارول را بر عهده دارند با انتشار پستی در توییتر از پایان مرحله فیلمبرداری خبر دادند.

به گزارش هنرمندنیوزر به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلمبرداری فیلم همچنان بدون نام انتقام‌جویان که فعلا «انتقام‌جویان ۴» خوانده می شود، به اتمام رسید. جویی و آنتونی روسو با اعلام این خبر در توییتر دل طرفداران این ابرقهرمانان مارول را شاد کردند، اما به همراه اعلام این خبر عکسی نیز منتشر شده که در فضای مجازی کلی بحث برانگیز شده است.

حساب توییتر برادران روسو عکسی را منتشر کرده که یک نور آبی درخشان را نشان می دهد و طرفداران «انتقامجویان» را بلافاصله به بحث و بررسی معنای آن مشغول کرده است.

از آنجا که در فیلم قبلی این مجموعه یعنی «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت»(۲۰۱۸) تقریبا نیمی از قهرمانان کشته شدند، یکی از اولین تئوری ها از معنای این عکس این است که احتمالا شخصیت‌های بیشتری در فیلم بعدی کشته خواهند شد، مخصوصا اینکه کریس اوانس به تازگی از اتمام کارش در نقش «کاپیتان آمریکا» خبر داده بود.

البته این گمانه هم وجود دارد که این عکس صرفا شوخی با طرفداران فیلم و سر کار گذاشتن آنها باشد. در هر صورت علاقه‌مندان این مجموعه برای رمزگشایی از این معما باید صبر کنند، چرا که قبل از اکران« انتقام جویان ۴»، این «کاپیتان مارول» است که روی پرده های سینما می‌آید.

اکران «انتقامجویان ۴» برای سوم می (۱۳ اردیبهشت) سال آینده برنامه ریزی شده است.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..