دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ۲۹ مه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

قطعه "تو که بلدی" از سروده‌های علی بحرینی با ملودی امید ساربانی و تنظیم مشترک معین ادیم و بهنام حکیم تولید شده است.
قطعه "تو که بلدی" از سروده‌های علی بحرینی با ملودی امید ساربانی و تنظیم مشترک معین ادیم و بهنام حکیم تولید شده است.

به گزارش هنرمندنیوز، امید ساربانی خواننده پاپ در جدیدترین همکاری خود قطعه "تو که بلدی" را با حضور و حمایت بهنام حکیم موزیسین و نوازنده منتشر کرد.

قطعه "تو که بلدی" از سروده‌های علی بحرینی  با ملودی امید ساربانی و تنظیم مشترک معین ادیم و بهنام حکیم شکل‌گرفته است و بهناز حکیم نوازنده کاخن و آرش لرد نوازنده باس در کنار مدیریت و نوازندگی گیتار بهنام حکیم در آن به هنرنمایی پرداخته‌اند.

ساربانی درباره جدیدترین اثر خود توضیح داد: من سابقه فعالیت بیش از یک دهه در عرصه موسیقی پاپ را دارم چراکه موسیقی را از سن پایین آغاز کردم و حالا در دومین دهه فعالیت حرفه‌ایم در عرصه موسیقی تصمیم گرفتم از تجربیات بهنام حکیم موزیسین و نوازنده سرشناس این عرصه استفاده کنم. البته پیش‌تر در بسیاری از کارهایم از هنر نوازندگی ایشان بهره‌مند شده بودم اما این بار تصمیم گرفتم که کاری را به‌صورت مشترک با ایشان به انتشار برسانم چراکه ایشان تسلط کافی بر روی فضای موسیقی حال حاضر کشور دارد و حضور این موزیسین سرشناس می‌تواند شروع فصل جدید کارهای من باشد.

این خواننده درباره انتشار آلبومش بیان کرد: "آلبومی را تولید و ضبط کرده بودم که تمامی مجوزهای لازم برای انتشارش صادرشده بود، اما با توجه به شرایط موجود تصمیم گرفتم از انتشار آلبوم صرف‌نظر کنم و با حضور و حمایت‌های بهنام حکیم به تولید کارهای به‌روز بپردازم.

 

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..