یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فیلم‌های سینمایی آخر هفته تلویزیون

شبکه‌های مختلف سیما فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی را برای پخش در نظر گرفته‌اند که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به «نفوذی»، «مزرعه پدری»، «قلاده‌های طلا» و «جک و لوبیای سحرآمیز» اشاره کرد.
شبکه‌های مختلف سیما فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی را برای پخش در نظر گرفته‌اند که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به «نفوذی»، «مزرعه پدری»، «قلاده‌های طلا» و «جک و لوبیای سحرآمیز» اشاره کرد.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «مارک فلت: مردی که کاخ سیاه را به خاک سیاه نشاند»، «پر»، «زنده باد میهن»، «مزرعه پدری»، «بازی مهره سفید»، «ابابیل»، «ده رقمی»، «پیامد»، «راه طولانی خانه»، «محرمانه تهران»، «خون به پا می شود»، «تک تیرانداز»، «هوگو»، «تام و جری (لوبیای سحر آمیز)»، «هیش»، «خانه همین جاست»، «پاندای کونگفوکار ۳»، «عصر یخبندان ۵»، «افسانه نگهبانان»، «ارباب جیب برها»، «نفوذی»، «قلاده های طلا»، «غریبانه»، «شرط اول»، «۲۰۰۱:یک ادیسه فضایی»، «اسباب بازی های زمان»، «وقتی آسمان فرو می ریزد»، «متولد ۶۵»، «بند باز»، «جک و لوبیای سحر آمیز»، «دیگه چه خبر»، «یک قاتل برای همیشه»، « کماندو ۲»، «پلیس گشت»، «فصل نرگس» و «روز بعد از حادثه» پنج‌شنبه و جمعه ششم و هفتم دی‌ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

«مارک‌فلت» روی آنتن شبکه یک 
فیلم سینمایی «مارک فلت: مردی که کاخ سیاه را به خاک سیاه نشاند» به کارگردانی پیتر لندسمن، پنج‌شنبه ششم‌ دی‌ماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم با بازی لیام نسون، دایان لین، تونی گلدوین و مایکا مونرو خواهید دید: ۲۰۳ روز تا انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است و فضای واشنگتن در تشنج و تظاهرات مردمی است. گروه های زیرزمینی در تلاشند تا با بمب گذاری های مکرر در واشنگتن کنترل را در دست بگیرند. ریچارد نیکسون رییس جمهور وقت از عملکرد اف بی آی ناراضی است ولی نمی تواند رییس آن آقای هوور را با خود همدست کند در نتیجه فرمان قتل او را صادر می کند. مارک فلت مشاور آقای هوور و معاون اول اف بی آی بلافاصله متوجه توطئه کاخ سفید شده و در صدد انتقام برمی آید. ریچارد نیکسون در تلاش است تا برای بار دوم به ریاست جمهوری برسد. حزب دموکرات آمریکا در جناح مخالف ریچارد نیکسون، در تلاش هستند تا با جمع آوری مدارکی بر علیه وی و کابینهاش راه را برای صعود او به دور دوم سخت کنند. ریچارد نیکسون عدهای از اعضای سابق اف بی آی را مأمور میکند تا به محل اقامت دموکرات‌ها در هتل واتر گیت حمله برده و ضمن دستبرد اطلاعات و نوار ها، در مقرّ آنها شنود و ابزار جاسوسی کار بگذارند. مارک فلت که با جمعآوری اطلاعات متوجه این موضوع میشود که ...

«پر» روح‌الله حجازی به تلویزیون می‌آید

فیلم تلویزیونی «پر» به کارگردانی سیدروح الله حجازی، جمعه هفتم دی‌ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. این فیلم درباره یک خلبان زن به نام طاهره است که قصد دارد برای یک شرکت هواپیمایی مشغول به کار شود و آرزوی دیرینه خود را تحقق بخشد. همسر او بهروز از خلبانان غرورآفرین جنگ تحمیلی میباشد که به علت مصدومیت شیمیایی حال خوبی ندارد و در یک بیمارستان بستری است تنها چند روز در ماه نزد خانوادهاش میآید. در حالی که طاهره همه شرایط حاضر را به خوبی پذیرفته و زندگیاش را اداره میکند با پشتکار، مراحل استخدام در سازمان هواپیمایی را نیز پشت سر میگذارد. اما در این هنگام ناگهان متوجه بیماری دختر خردسالش مائده میشود و این مسئله همه چیز را تحت الشعاع خود قرار میدهد و ... فریبا کوثری، حمید ابراهیمی و حسین پرستار در فیلم تلویزیونی «پر» هنرنمایی کرده‌اند. 

«زنده باد میهن» با بازی جهانگیر الماسی

فیلم تلویزیونی «زنده باد میهن» به کارگردانی محمد علی اسحاقی، پنج‌شنبه ششم دی‌ماه ساعت ‌‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. داستان در مورد فردی است که در موقع زلزله بم داروهایی را به همراه یک نامه برای کمک به آسیب دیدگان زلزله بم میفرستد. در سالهای بعد بر اثر اتفاقی، بچههای مدرسه تصمیم میگیرند جواب نامه آن شخص را بدهند و او را به بم دعوت نمایند. آن شخص به همراه پدرش که راننده کامیون است به بم سفر میکند و در آنجا حالش بد میشود و پس از مراجعه به بیمارستان دوستانش متوجه میشوند که او نارسایی کلیه دارد و داروهایش را نیز در آن زمان با توجه به نیازش برای کمک به بم ارسال کرده است. دانش آموزان بمی سعی میکنند برای او یک کلیه پیدا کنند که ... جهانگیر الماسی، بهزاد خداویسی، اعظم سلیمانی، رحیم آشوری و عباس کمال الدینی در فیلم تلویزیونی «زنده باد میهن» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«مزرعه پدری» رسول ملاقلی‌پور روی آنتن شبکه دو

فیلم سینمایی «مزرعه پدری» به کارگردانی رسول ملاقلی پور، پنج‌شنبه ششم دی‌ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.این فیلم داستان زندگی نویسندهای به نام محمود است که به خاطر جلسه نقد و بررسی آخرین رمانش به نام مزرعه پدری، به دانشگاهی در دزفول دعوت شده است. در بخش های مختلف فیلم شاهد رابطه بسیار عمیق و صمیمی محمود با همسر و دو فرزندش هستیم، اما کم کم با پیش رفتن روال داستان در مییابیم همسر و فرزندان محمود، در همان سالهای آغازین جنگ، در حالی که او در جبهههای نبرد به سر می برده است، بر اثر بمباران دشمن بعثی در دزفول به شهادت رسیدهاند. علاوه بر این حضور محمود در منطقههای جنوب غرب کشور، باعث یادآوری خاطرات او و بازسازی صحنههایی از او در میان همرزمانش میشود. مهدی احمدی، جمشید هاشم‌پور، آتنه فقیه نصیری و قاسم زارع در فیلم سینمایی «مزرعه پدری» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«بازی مهره سفید» ماجرای مأمور مجرب وزارت اطلاعات 

فیلم تلویزیونی «بازی مهره سفید» به کارگردانی حسن لفافیان، جمعه هفتم دی‌ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: ربیع دهشیری مأمور مجرب وزارت اطلاعات، خبر شهادت همکارش، شاهین را دریافت میکند که ترور شده است. به ربیع دهشیری اطلاع داده میشود که دو جاسوس سیا وارد ایران شدهاند. همزمان چند بمب صوتی در تهران کشف میشود. در ابتدا به نظر میرسد که رابطه ای بین ورود این جاسوس و بمبگذارها وجود دارد، اما تحقیقات نشان میدهد که بمب ها بسیار ساده و دست ساز هستند و نمیتوانند محصول یک عملیات پیچیده باشد. عباس که جوانی کم تجربه و پر شر و شور است برای همکاری به ربیع معرفی میشود. پس از پیگیریها به شخصی به نام حامد برخورد میکنند که اجزاء بمبها را خریداری کرده، او ابتدا همکاری نمیکند. از سوی دیگر با شخصی به نام یوسف روبرو میشویم که به جد علاقمند است تا با استاد فروزان دیدار کند تا او را در تحقیقاتش راهنمایی و کمک کند، اما استاد وقت نمیدهد. او متوجه می شود که مینا یکی از شاگردان استاد رابطه خوبی با دکتر فروزان دارد ... پژمان بازغی، نفیسه روشن و کوروش تهامی در فیلم تلویزیونی «بازی مهره سفید» هنرنمایی کرده‌اند.

«ابابیل» جواد مزدآبادی در آخر هفته تلویزیون

فیلم تلویزیونی «ابابیل» به کارگردانی جواد مزدآبادی، جمعه هفتم دی‌ماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: ‌در اوج بحران‌های سال ۱۳۸۸ گروهی از معاندین با انقلاب به سرکردگی فردی به نام شاهپوری در جهت بر هم زدن نظم عمومی و ایجاد اغتشاش اقدام به عملیات کردند. این عملیات که از طرف غرب و همکاری برخی از کشورهای عربی صورت می‌گرفت توسط عملیات ضد جاسوسی نیروهای امنیتی ایران ... لیلا بلوکات، رامین راستاد، وحید شیخ‌زاده و حدیثه تهرانی در این تله فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

سیدجواد رضویان با «ده رقمی» به شبکه سه می‌آید
فیلم سینمایی «ده رقمی» به کارگردانی همایون اسعدیان، پنج‌شنبه ششم دی‌ماه ساعت ۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. این فیلم درباره فیروز سیزده، یک دزد ناشی است که هر جا میرود با خود نحسی به همراه میبرد. او در جریان سرقت از خانهای متروک، فرشی را میدزدد که بعداً میفهمد آن را پیشتر عدهای از موزه فرش دزدیدهاند. فیروز برای به دستآوردن قیمت فرش، به موزه میرود و در آنجا به دانشجویی به نام نازی برمیخورد که عاشق فرشهای نفیس ملی است. مادر فیروز، فرش را که فیروز در زیرزمین خانه پنهان کرده پیدا میکند و به منزل دخترش فیروزه، که پس از چندین زایمان بار دیگر فرزندی به دنیا آورده، به عنوان چشم روشنی میبرد و فیروزه نیز از آن به عنوان زیرانداز نوزاد استفاده میکند. فیروز و نازی به منزل میروند تا فرش را که اینک آلوده شده، بازگردانند اما موفق نمیشوند و دزدان اصلی سر میرسند و ... سیدجواد رضویان، بهاره رهنما و بهنوش بختیاری در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

«شهر» و روایت سرقت‌های مسلحانه از بانک‌ها

فیلم سینمایی «شهر» به کارگردانی بن افلک، پنج‌شنبه ششم دی‌ماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با بازی بن افلک، جان هم، ربکا هال و جرمی رنر خواهیم دید: داگ یک خلافکار حرفهای است که گروهی از مردان مسلح را هدایت میکند. کار آنها انجام سرقت های مسلحانه از بانکها است و دزدی‌های آنها بسیار سریع، بی‌نقص و کامل است. اما در آخرین سرقتشان از بانک که به گروگانگیری منجر می‌شود مشکلی پیش می‌آید و ...

«پیامد» پنج‌شنبه پخش می‌شود

فیلم سینمایی «پیامد» به کارگردانی الیوت لستر، پنج‌شنبه ششم دی‌ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی آرنولد شوایتزرگر، اسکات مک نایری و مگی گریس آمده است: رومن پیرمردی است که قرار است دختر باردار و همسرش از سفر بازگردند و او در تدارک مهمانی برای بازگشت آنهاست. اما ناگهان خبر سقوط هواپیمایی که حامل عزیزانش است در اخبار منتشر می شود. مسبب این اتفاق هم یکی از کارکنان در برج مراقبت است. رومن علی رغم تلاشهای دولت برای آرام کردن بازماندگان و داغدیدگان تصمیم میگیرد تا از مسبب جریان انتقام بگیرد. از طرفی مسئولان جیک را در منطقه دور افتاده با شغل جدید مخفی کردهاند. در این میان رومن با تلاشها و پیگیریهای بسیار مخفی گاه جیک را یافته و او را به قتل میرساند. او به خاطر این کار به زندان میافتد ولی ...

«راه طولانی خانه» داستان سرباز جوان کره‌شمالی

فیلم سینمایی «راه طولانی خانه» به کارگردانی سانگ ایل چان جمعه هفتم دی‌ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی یانگ گاسول و دین داوسون خواهید دید: یانگ گوآنگ سرباز بسیار جوان کره شمالی است که بر روی یک تانک کار می کند. او برادرهایش را در جنگ کره شمالی و جنوبی از دست داده و فقط یک مادر پیر دارد و نامزدی که به تازگی به هم علاقمند شده اند. همراهان یانگ در یک درگیری کشته میشوند و او تنها میماند و باید تانک را هدایت کند پس از مدتی با یک سرباز از کره جنوبی آشنا میشود. آنها با تانک به سمت جنوب حرکت میکنند و هر از گاهی هم با هم درگیر میشوند تا اینکه ورق برمیگردد و سرباز کره شمالی موفق میشود ...

همسر شهرزاد در «محرمانه تهران» کشته می‌شود؟

فیلم سینمایی «محرمانه تهران» به کارگردانی مهدی فیوضی، جمعه هفتم دی‌ماه ساعت ۱۹:۲۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. داستان فیلم درباره شهاب دستان است که به عنوان نیروی جاسوسی تلاوی برای یافتن دوست دوران کودکی اش فرامز و کشتن او وارد ایران میشود، فرامرز که اطلاعات زیادی از گروه و مافوقان خود در یک فلش دارد و از حضور در این باند پشیمان شده این اطلاعات را به عنوان مانع و سپری برای نجات جانش استفاده کرده است.  شهاب به همراه همسرش در کشورهای مختلف به عنوان مدافع حقوق بشر در سمینارهای مختلف شرکت داشتهاند. بعد از ورود به ایران و تلاش برای انجام ماموریت با فشار نیروهای مافوق در جریانی قرار میگیرد که او را تا کشتن همسرش شهرزاد پیش میبرد. از طرفی ماموران امنیتی کشور که او را از قبل تحت نظر داشتهاند به جرم جاسوسی او را دستگیر میکنند و از شهاب به عنوان نیروی نفوذی خود برای رسیدن به خرابکاران اصلی استفاده میکند. در طی یک درگیری در روزی شهاب موظف است تا اطلاعات جاسوسی مورد نظر نیروهای مافوق خود را به آنها تحویل دهد همسرش شهرزاد که گروگان جاسوسان است متوجه هویت اصلی ... علیرضا جلالی تبار، الهام جعفرنژاد، حمیدرضا افشار و سحر قریشی در فیلم سینمایی «محرمانه تهران» ایفای نقش کرده‌اند.

فردا در شبکه چهار «خون به پا می‌شود»

فیلم سینمایی «خون به پا میشود» به کارگردانی پل تامسن اندرسون، پنج‌شنبه ششم دی‌مناه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: دنیل پلین ویو که مردی طمع کار و حریص و جاهطلب است در پی یافتن زمینهایی است  که مستعد استخراج نفت میباشند. او به همراه پسرش در جست و جوی نفت به شهر کوچکی در غرب میروند. در این میان جوانی به نام ایلای با گرفتن مبلغی پول ادرس زمین کشاورزی آدم فقیری را به وی میدهد که احتمالاً نفت دارد. او نیز با فریب آنان زمین را از چنگشان در می‌آورد. دانیل با شرکت های نفتی قردادهای پر سودی میبندد و از این طریق ثروتمند میشود و دست به عیاشی و ظلم میزند که ... دنیل دی لوئیس، مارتین استرینگر و کوین آکاتر در این فیلم سینمایی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«تک تیرانداز» به تلویزیون می‌آید

فیلم سینمایی «تک تیرانداز» به کارگردانی آنته کی اولیسن، جمعه هفتم دی‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم با بازی کیم بودنیا و ترین دیرهولم آمده است: دولت دانمارک با وجود شعارهای طرفداری از محیط زیست قرار است قرارداد استخراج نفت در یخ های شمالی این کشور با آمریکا را امضاء کند. روزنامهنگاران و مدافعان محیط زیست با این قرار داد نفتی مخالف هستند چون اعتقاد دارند دولت برخی مسائل این قرار داد را پنهان کرده است. یک مرد طرفدار محیط زیست اطلاعاتی را به یک خبرنگار میدهد تا با چاپ این اطلاعات جلوی قرار داد گرفته شود. اما اطلاعات چاپ نمیشود و او نیز منتظر نمیماند و برای جلوگیری از  این قرار داد به کسانی که در این ماجرا سهیم هستند با اسلحه دوربین دار شلیک میکند. او حتی تهدید کرده به وزرای دولت شلیک میکند. بالاخره دولت دانمارک این قرار داد را با آمریکا امضاء میکند و مرد تک تیرانداز نیز در لحظه شلیک توسط مأمورین امنیتی کشته میشود. اما ...

«هوگو» روی آنتن شبکه پنج

فیلم سینمایی «هوگو» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی، پنج‌شنبه ششم دی‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. این فیلم با بازی آسا باترفیلد، چوله گریس مرتیز و کریستوفر لی داستان پسری است به نام هوگو که به سینما علاقه زیادی دارد. او پس از مرگ پدرش تنها شده و در محوطه کوچک ساعت بزرگی در ایستگاه قطار در شهر لندن زندگی میکند و به کار کوک کردن ساعتها اشتغال دارد . پدرش در یک آتشسوزی جانش را از دست داده است و هوگو میداند که پیر مرد بد اخلاق اسباب فروش پدر بزرگش است ولی پدر بزرگش ژرژ ملیس این را نمیداند و مدام به هوگو سختگیری میکند. ایزابل دختر خوانده ژرژ که با هوگو آشنا شده سعی میکند به او کمک کند. هوگو در اتاقک ساعت یک آدم مکانیکی که یادگار پدر بزرگش است را نگه می‌دارد و مدام به دنبال درست کردن آن است و بالاخره موفق میشود و با پیدا کردن شخصی که پدر بزرگش و فیلم های او را میشناسد به منزل آنها میرود و ...

«تام و جری» جمعه در تلویزیون

فیلم سینمایی «تام و جری (لوبیای سحر آمیز)» به کارگردانی اسپایک برندت، جمعه هفتم دی‌ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: جک پسر بچهای است که پدرش به تازگی مرده است و او با مادرش مجبور است که اجاره شهر بازی که پدرش ساخته به نام شهر قصه ها را بدهد ولی آنها پولی ندارند و آقای بیگلی بدجنس هم میخواهد که شهر قصه را نابود کند. جک گاوشان را برای فروش به بازار میبرد و یک کشاورز در ازای آن چند لوبیای سحرآمیز به جک میدهد. جک لوبیاها را می‌کارد و  با لوبیاهای سحرآمیز وارد سرزمین غولها میشوند و مردم آن سرزمین را از دست غول بدجنس نجات داده و خودشان هم یک تخم طلا غاز به عنوان هدیه دریافت میکنند که با آن می‌توانند شهر قصهها را نجات دهند.

«علامت سیاه» آخر هفته در قاب سیما

فیلم سینمایی «علامت سیاه» به کارگردانی جاناتان سوبو، جمعه هفتم دی‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم با بازی کورت راسل، جی بارجل، کاترین وینیک و کریس دیامنتوپولوس خواهیم دید: کرانچ یک موتورسوار است که در رشته موتور سواری چندان موفق نیست. او به پیشنهاد برادر ناتنیاش یک تیم سرقت آثار هنری تشکیل میدهد و با نقشه حساب شدهای یک تابلوی نقاشی معروف را از یک کلاهبردار که خودش سارق است، به سرقت می‌برند. اما ناگهان کرانچ متوجه میشود برادر ناتنیاش به آنها رودست زده و تابلو و پولها را برداشته و فرار کرده است. کراچ توسط پلیس دستگیر شده و چند سال زندانی میشود. حالا پس از چند سال کرانچ آزاد شده و در یک سیرک به نمایش مشغول است. تا اینکه سروکله یکی از دوستان سابقش پیدا میشود و دوباره پیشنهاد یک کار جدید را به او میدهد. البته قرار است برادر ناتنی کرانچ هم در این سرقت حضور داشته باشد. کرانچ حاضر نیست دوباره با برادرش همکاری کند اما ...

«هیش» مهمان شبکه شما
فیلم تلویزیونی «هیش» به کارگردانی داوود بیدل، پنج‌شنبه ششم دی‌ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد. داستان فیلم درباره اسحاق یک دزد خرده پا است که در پی دزدیدن چرخ طوافی یک فلافل فروشی با مراد که در حال دزدی از یک جواهر فروشی است تصادف میکند و برنامه او را ناکام میگذارد و هر دو فرار میکنند پلیس مامور پرونده متوجه آشنایی اسحاق و مراد میشود و برای یافتن مراد در جستجوی اسحاق است. مراد برای مدتی مخفی میشود. مراد در سرقت جدیدش به منزل یک جواهر فروش دستبرد میزند همسایه‏ها متوجه شده، پلیس را خبر میکنند. مأمور پرونده که منتظر چنین سرقتی می باشد در محل حاضر شده مراد را میبیند ولی مراد فرار میکند. پلیس منطقه را محاصره میکند. مراد برای مخفی شدن از پلیس وارد یک عروسی میشود. پلیس به دنبال او وارد مجلس عروسی شده و اسحاق را که برای سرقت مواد غذایی به مجلس عروسی آمده مییابد. اسحاق به خاطر کینه‌‏توزی مراد قول همکاری به پلیس میدهد. مراد متوجه حضور پلیس میشود و ...جمشید جهانزاده، امیر غفارمنش و عباس جمشیدی‌‏فر در فیلم تلویزیونی «هیش» هنرنمایی کرده‌اند.

«خانه همین‌جاست» جمعه به آنتن می‌رسد

فیلم تلویزیونی «خانه همین جاست» به کارگردانی احسان رجب لو، جمعه هفتم دی‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است: پیرمردی به نام صفر پس از چهار سال از زندان آزاد میشود، همسر صفر فوت کرده است، صفر برای یافتن فرزندان خود، مهسا و ملیکا  که خانهشان را عوض کردهاند، جستجو را آغاز میکند. صفر که پس از کلی جستجو با خوشحالی آنها را پیدا میکند، با برخورد مهسا مواجه میشود که از پذیرفتن پدر، سر باز میزند، صفر برای جبران گذشته سراغ مهندسی که سرش را کلاه گذاشته و باعث زندان رفت صفر شده میرود که ... علی یزدانی، حسن رستمانی و سمیرا سرچاهی در فیلم تلویزیونی «خانه همین جاست» بازی کرده‌اند.

«پاندای کونگفوکار ۳»  در شبکه کودک 

انیمیشن سینمایی «پاندای کونگفوکار ۳» به کارگردانی الساندرو کارلونی و جنیفر یانلسون، پنج‌شنبه ششم دی‌ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: پو، پاندای کونگ‌فوکار در پی ماجراجویی‌هایش، این بار به سرزمین پانداها می‌رسد. او همزمان که خود تجربیات خوبی به دست آورده و چیزهای زیادی از اطرافیانش یاد می‌گیرد، شروع به آموزش آنچه قبلاً آموخته به سایرین می‌کند. آنها می‌آموزند که اژدهای سلحشور از انرژی مثبتی تشکیل می‌شود که دوستان، شاگردان و اعضای خانواده به یکدیگر می‌بخشند و می‌تواند با هر بدی و پلیدی مبارزه کند...


«عصر یخبندان ۵» جمعه به تلویزیون می‌آید

فیلم سینمایی «عصر یخبندان ۵» به کارگردانی مایک تارمیر، جمعه هفتم دی‌ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد. در این فیلم خواهید دید: اسکراب، سنجاب کوچک داستان این بار به دنبال بلوطش به طور اتفاقی وارد یک سفینه فضایی شده و باعث بهم ریخته شدن اوضاع در منظومۀ شمسی می‌شود! در همین حین پیچز ماموت کوچولوی مندی و الی که دیگر ماموت بالغی شده است می‌خواهد با پسری ازدواج کند، اما والدینش راضی نیستند. سید هم می‌خواهد با یکی از هم‌جنسان خودش ازدواج کند، اما کسی تمایل به ازدواج با او ندارد. آنها برای نجات خود از خطرات کیهانی سوار بر کشتی‌ای می‌شوند که در آنجا...

«افسانه نگهبانان» ماجرای سورن جغدی جوان 

فیلم سینمایی «افسانه نگهبانان» به کارگردانی زک اسنایدر، پنج‌شنبه ششم دی‌ماه ساعت۱۸:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: سورن جغدی جوان است که پس از شنیدن داستان‌هایی که پدرش از ماجراجویی و داستان‌های مختلف از نگهبانان مخصوص می‌گوید، تصمیم می‌گیرد تا به هر شکل ممکن یکی از نگهبانان ویژه گنجینه شود. او به محلی می‌رود که باید تمرین و مبارزه کند تا از بین تعداد زیادی از جغدها انتخاب شود. جزیره‌ای به نام گاهوول که در آنجا که یک جغد بزرگ آن‌ها را برای مبارزه با ارتش یک حاکم ستمکار که در پی آن است که گنجینه ارزشمند را تصاحب کند فرا می‌خواند و ...

«ارباب جیب برها» روی آنتن شبکه امید

فیلم سینمایی «ارباب جیب برها» به کارگردانی ریچارد کلاوس، جمعه هفتم دی‌ماه ساعت۱۸:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: دو پسر پس از یتیم شدن به شهر ونیز فرار میکنند و در کوچهها و کانالهای شهر مخفی میشوند سپس با گروهی از بچههای خیابانی و رهبر آنها آشنا می‌شوند که ...

«نفوذی» در شبکه افق

فیلم سینمایی «نفوذی» به کارگردانی مایکل مان، جمعه هفتم دی‌ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد. این فیلم روایتی است از درگیری انسانهایی که برای افشای حقیقت در مقابل سرمایهداران و قدرتگرایانی که از زد و بندها و نشاندن روابط به جای ضوابط در جهت منافع خویش استفاده میکنند.

«قلاده‌های طلا» به تلویزیون می‌آیند

فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی، جمعه هفتم دی‌ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد. در این فیلم با بازی امین حیایی، حمیدرضا پگاه و نیلوفر خوش خلق خواهیم دید: در انتخابات سال ۸۸، با اعلام نتایج، اعتراضهای عدهای از مردم شکل تظاهرات به خود میگیرد و مأموران وزارت اطلاعات پیگیر حوادث هستند. جاسوسی که در خارج از کشور آموزش دیده، خود را وارد تظاهرات میکند و با کمک دوستان سلطنتطلبش شعارها را هدایت میکند و هر بار کسی را به قتل میرساند. مأموران با تله گذاشتن چند بار به جاسوس نزدیک میشوند، اما هر بار کسی او را باخبر میکند و فراری میدهد. در شرایطی که مأموران به یکدیگر مظنون شدهاند و فضای کاری آنها متشنج شده، سرانجام مرد جاسوس به شدت زخمی میشود و از طرف دیگر یکی از مأموران که عامل نفوذی بوده و جاسوس را خبر میکرده و فراری میداده،‌ دستگیر میشود، اما خود جاسوس با ظاهر مبدل و مدارک جعلی موفق به فرار از کشور میشود و ...

آخر هفته شبکه نمایش؛ از «غریبانه» تا «جک و لوبیای سحرآمیز» 

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «غریبانه» به کارگردانی احمد امینی، «شرط اول» به کارگردانی سیدمسعود اطیابی، «۲۰۰۱:یک ادیسه فضایی»، «اسباب بازی های زمان»، «وقتی آسمان فرو می ریزد»، «متولد ۶۵» به کارگردانی مجید توکلی و «بند باز» پنج‌شنبه ششم دی‌ماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود. فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «جک و لوبیای سحر آمیز»، «دیگه چه خبر» به کارگردانی تهمینه میلانی، «یک قاتل برای همیشه»، « کماندو ۲»، «پلیس گشت»، «فصل نرگس» به کارگردانی نگار آذربایجانی و «روز بعد از حادثه» جمعه هفتم دی‌ماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..