چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

لادن نازی در دومین تجربه کارگردانی، نمایش «لباس جدید پادشاه» را برای سومین بار در تماشاخانه "سنگلج" روی صحنه می‌برد.
لادن نازی در دومین تجربه کارگردانی، نمایش «لباس جدید پادشاه» را برای سومین بار در تماشاخانه "سنگلج" روی صحنه می‌برد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی، نمایش کمدی «لباس جدید پادشاه» به طراحی و کارگردانی لادن نازی و نویسندگی فرزاد فخری‌زاده با رویکرد طنز انتقادی با تلفیقی از تکنیک‌های بازیگری و تئاتر عروسکی از ۱۰ بهمن الی ۶ اسفندماه سال جاری در تماشاخانه سنگلج (قدیمی ترین تماشاخانه فعال شهر تهران) به روی صحنه خواهد رفت.

این نمایش بعد از تجربه اجرای  آبان، آذر سال ۱۳۹۸ و فروردین ماه ۱۴۰۰ (با وجود اوج روزهای وضعیت قرمز کرونایی تهران) پس از استقبال تماشاگران و منتقدان تئاتر و بعد از پشت سر گذاشتن محدودیت ها و کارشکنی های بسیار، سرانجام برای بار سوم و وقفه ای ۹ ماهه اجرا می‌شود.

ایمان ‌سلگی، میثاق ‌آقامولایی، بهرام ‌عباسی ‌فرد، بهرام بهبهانی، علی قربان‌خانی،مهبد ‌قناعت ‌پیشه،فریده خزاعی،درسا علمی نژاد، فاطمه اشکانی، زینب همتی،بهاراحمدی، میرا امیرنسب،شهره فرخی و مبیناجمالی بازیگران این نمایش به ترتیب ورود به صحنه هستند.

در خلاصه این نمایش که هرشب ساعت  ۱۹  و در روزهای پنجشنبه و جمعه در سانس فوق العاده ساعت ۱۷ نیز به روی صحنه می‌رود آمده است: «در ایران قانون منع استعمال البسه خارجی توسط مجلس ملی تصویب شده است و هم‌زمان با تصویب این قانون احمد قاجار به انگلستان سفر کرده است.»

دیگر عوامل «لباس جدید پادشاه» عبارتند از : دستیارکارگردان و برنامه ریز:  فریده خزاعی، طراح عروسک:  لادن مهرانزاده، طراح حرکت: بهرام عباسی‌فر، طراح لباس: مهرناز ‌عباسی، طراح صحنه:  لادن ‌نازی، گروه صحنه: بهرام ‌عباسی ‌فرد، محمدصباغی، طراح نور:  میثم کحالی، آهنگساز:  امیرسلامی، طراح و مسئول واحد گریم :کامبیزمومن خانی، مجریان گریم :کامبیزمومن خانی،سهیلاجوادی و....

گفتنی است؛ علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی تیوال نسبت به خرید بلیت این نمایش که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به روی صحنه می رود، اقدام کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..