یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

می‌توانیم با گوش دادن به این قطعه که با ساز ایرانی سه‌تار نواخته شده است، برای لحظاتی چشمانمان را ببندیم و با صدای زیبای آن از دغدغه‌های روزمره دور شویم.
می‌توانیم با گوش دادن به این قطعه که با ساز ایرانی سه‌تار نواخته شده است، برای لحظاتی چشمانمان را ببندیم و با صدای زیبای آن از دغدغه‌های روزمره دور شویم.

به گزارش هنرمندنیوز، حمید اسماعیل‌زاده با پیوستن به پویش مشاهنر صوتی از تکنوازی سه‌تار خود در مایه دشتی را برای پر کردن دقایقی از اوقات مردم در این روزهای سخت و داشتن سهمی در جریان موسیقی، به اشتراک گذاشته است.

او از سال ۱۳۷۳ وارد عرصه موسیقی شد و نزد اساتیدی همچون مهران مهرنیا، داریوش طلایی، مسعودشعاری، محمدرضا لطفی نوازندگی سه تار را فرا گرفت. اسماعیل‌زاده ساخت موسیقی «فیلم مرد ناتمام» و سریال «با آخرین نفس‌هایم» را بر عهده داشته است. این نوازنده ۱۵ سال سابقه تدریس دارد.

در این قسمت می‌توانید این قطعه را گوش دهید:

فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: audio/mp3

پویش «مشاهنر» با شعار «کماکان در خانه می‌مانیم» همزمان با افزایش شیوع ویروس کرونا در کشور آغاز شد و در جریان آن جمعی از هنرمندان رشته‌های مختلف اعلام کردند برای مردمی که شرایط قرنطینه خانگی و سختی احتیاط در برابر شیوع ویروس کرونا را تحمل می‌کنند، به تولید و انتشار عام آثار هنری‌ می‌پردازند.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..