سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ ۲۷ ژوئیه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مهدی آذرسینا، آهنگساز و نوازنده کمانچه:

مهدی آذرسینا، آهنگساز و نوازنده کمانچه معتقد است که سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر به بخش موسیقی نواحی بیش‌تر توجه نشان داده است.
مهدی آذرسینا، آهنگساز و نوازنده کمانچه معتقد است که سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر به بخش موسیقی نواحی بیش‌تر توجه نشان داده است.

هنرمندنیوزمهدی آذر سینا، آهنگساز و نوازنده کمانچه با اشاره به بخش موسیقی نواحی در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر گفت: جشنواره موسیقی فجر امسال برای همه با سال‌های قبل فرق داشت و به نظرم و تا جایی که در جریان هستم همه از این جشنواره راضی هستند. خوشبختانه امسال به بخش موسیقی نواحی بیش‌تر توجه شده است. موسیقی نواحی نیاز به معرفی بیش‌تر دارد و اگر به آن بها داده نشود از یادها می‌رود.

این آهنگساز خاطرنشان کرد: باید به هنرمندان موسیقی نواحی میدان داده شود تا آنها آثار مناطق مختلف را اجرا و بتوانند موسیقی نواحی را احیا کنند. کشور ما شهرها و مناطق مختلف دارد که هر کدام دارای موسیقی خاص خودشان هستند و اگر ما ایرانی هستیم باید با موسیقی مناطق مختلف کشورمان آشنا شویم. همچنین باید فرهنگ‌سازی شود تا مخاطبان این نوع موسیقی‌ها را هم جدی بگیرند و گوش کنند. زیرا با برگزاری یک بار جشنواره در سال این اتفاق به وجود نمی‌آید.

آذر سینا با بیان اینکه در جشنواره امسال همه ژانرهای موسیقی ارائه شده است، خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد مخاطبان با هر سلیقه‌ای که دارند از این جشنواره راضی هستند. همچنین وجود هیأت ۱۰ نفره در شورای سیاست‌گذاری جشنواره کمک بسیاری به سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر کرده است، زیرا زمانی‌که تعداد نظرها و پیشنهادها زیاد باشد و به آنها عمل شود کار گروهی خوبی صورت می‌گیرد که در جشنواره امسال شاهد آن بودیم.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..