یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

خطاب به زنده یاد مرادخانی

لوریس چکناواریان با یادآوری خاطراتی از زنده یاد علی مرادخانی، خطاب به او گفت: «تو رفتی و برنمی‌گردی ولی ما می آییم تو را می‌بینیم.»
لوریس چکناواریان با یادآوری خاطراتی از زنده یاد علی مرادخانی، خطاب به او گفت: «تو رفتی و برنمی‌گردی ولی ما می آییم تو را می‌بینیم.»

هنرمندنیوز: لوریس چکناواریان ـ رهبر ارکستر و آهنگساز ـ در پی درگذشت علی مرادخانی ـ معاون سابق هنری و مدیر موزه موسیقی ـ در روز دوشنبه (۱۷ خردادماه)، پیام تسلیتی در قالب یک ویدیو در حساب رسمی خود در اینستاگرام منتشر کرد.

لوریس چکناواریان در این ویدیو عنوان می‌کند: «خبر درگذشت دوست و برادر خوبم جناب آقای علی مرادخانی را شنیده‌ام و بسیار بسیار متأثر شده‌ام. تسلیت می‌گویم و از خداوند عشق و بزرگ آرزوی صبر و تحمل برای خانواده عزیز او دارم. ۲۰ سال پیش جناب آقای مرادخانی مرا به ایران دعوت کردند و اولین بار به صورت کامل اپرای «رستم و سهراب» را در تالار وحدت اجرا کردم. در دوران خود ایشان نیز در تالار وحدت کنسرت‌ها و اجراهای زیادی داشتم. ایشان واقعا خدمت بزرگی در راه موسیقی ایران انجام دادند.

آقای مرادخانی موزه موسیقی را تأسیس کردند که یک خدمت بزرگ و تاریخی برای کشور ما است و این موزه در تمام دنیا درجه یک است. از ایشان برای زحماتشان تشکر می‌کنم. روحش شاد. به قول قدیمی‌ها تو رفتی و برنمی‌گردی ولی ما می آییم تو را می‌بینیم.»

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..