چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در دهمین روز برگزاری شاهد ۶ اجرا در بخش صحنه‌ای و ۷ اجرا در بخش نمایش‌های خیابانی است.
چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در دهمین روز برگزاری شاهد ۶ اجرا در بخش صحنه‌ای و ۷ اجرا در بخش نمایش‌های خیابانی است.

هنرمندنیوز: امروز دوشنبه دهم بهمن ماه در دهمین روز برگزاری چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و در آستانه اختتامیه میزبان ۱۳ اجرا خواهد بود.

در بخش اجراهای صحنه ای نمایش های «لیزای بیچاره» نوشته کارامزین به کارگردانی مارک روزوسکی از روسیه در دو سانس ساعت ۱۷ و ۲۰ در تالار وحدت، «بی وطن» نوشته کارینا کاسوچلی به کارگردانی لنرسون پولونینی از برزیل در دو سانس ساعت ۱۷ و ۲۰ در تالار اصلی تئاتر شهر، «خواب هایم سراغ تو را می گیرند» به نویسندگی و کارگردانی احسان جانمی از اصفهان ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ در تالار چهارسوی تئاتر شهر، «لیدر» به نویسندگی و کارگردانی محمد پورجعفری از رشت ساعت ۱۷ و ۱۹ در تالار سایه تئاتر شهر، «فنجان در طوفان چای» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی مرتضوی راد از قم ساعت ۱۶ و ۱۹ در تئاتر مولوی و «ابرهای بی باران» نوشته میلاد اکبرنژاد به کارگردانی حسن عابدی برگزیده استان ها با یک تک اجرا در ساعت ۲۰:۳۰ در تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر میزبان علاقه مندان تئاتر هستند.

اجراهای خیابانی

در بخش اجراهای خیابانی نمایش «بهیگ هارونک» به نویسندگی و کارگردانی علی قاضی از مسجدسلیمان ساعت ۱۴:۳۰، «استامینوفن با طعم کدئین» نوشته آدینه رحیم نژاد به کارگردانی مجتبی خلیلی از تهران ساعت ۱۵، نمایش «هیبت» به نویسندگی و کارگردانی عبدالله بهادری از لنگرود ساعت ۱۵:۳۰، «نبودن برای بودن» به نویسندگی و کارگردانی سوران حسینی از مریوان ساعت ۱۶، «پلاسما» به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی از زاهدان ساعت ۱۶:۳۰، «آکوستیک مین» به نویسندگی و کارگردانی حمید ناطقی از ساری ساعت ۱۷ در پهنه رودکی مقابل تالار وحدت اجرا می شوند.

همچنین علاقه مندان تئاتر خیابانی امروز می توانند شاهد اجرای نمایش «بی وقتی» نوشته محمدرضا جعفری لفوت به کارگردانی آدینه رحیم نژاد از اصفهان ساعت ۱۱ در ایوان انتظار متروی ولیعصر باشند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..