جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ۱ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مازیار لرستانی همزمان با اجرای نمایش اش از هنرمندان درگذشته چون امین تارخ و فریماه فرجامی یاد کرد و گفت: ۱۷ سال خواب رفتن روی صحنه را دیدم.
مازیار لرستانی همزمان با اجرای نمایش اش از هنرمندان درگذشته چون امین تارخ و فریماه فرجامی یاد کرد و گفت: ۱۷ سال خواب رفتن روی صحنه را دیدم.

هنرمندنیوز: مراسم افتتاح نمایش «در انتظار گودو» مازیار لرستانی روز سوم مهرماه ساعت ۱۸ در سالن چهارسوی مجموعه تئاترشهر برگزار شد.

 

مازیار لرستانی در این مراسم که با حضور تماشاگران و هنرمندانی چون مرجانه گلچین، سارا خوئینی‌ها، شقایق فراهانی، هوشنگ جاوید و ... در لابی سالن چهارسو برگزار شد، از حضور مخاطبان تشکرکرد و گفت: من بعد از ۱۷ سال به صحنه تئاتر برگشتم و قطعاً نمایش ما کاستی‌هایی دارد که باید ما را در این کمی‌ها ببخشید؛ چون اجرای هر تئاتری درد دارد؛ مخصوصاً اینکه نمایشی از ساموئل بکت با لهجه لری باشد که درد بیشتری دارد.

او در بخش دیگری از سخنان خود چنین اظهار کرد: نیتم از اجرای این نمایش این بود که در فضای مفرح، پیامی انسانی را منتقل کرده باشم.
این بازیگر و کارگردان تئاتر در بخش دیگری از سخنان خود یادی از درگذشتگان کرد و چنین بیان کرد: باید در اینجا یادی کنم از کسانی که روزی روی صحنه‌های تئاتر بودند و دیگر نیستند. از امین تارخ گرفته تا فریماه فرجامی که آخرین بار با او همبازی بوده‌ام. و حتی کسانی که به هر نحوی از صحنه دور مانده‌اند کسانی که  مثل من خواب روی صحنه رفتن دیده اند؛ من ۱۷ سال خواب صحنه را دیدم.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..