چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

«مایکل وولف اسنایدر» صدابردار فیلم سینمایی «عشایر» که در این هفته در ادامه موفقیت‌های خود موفق به کسب جایزه گلدن گلوب شد، در ۳۵ سالگی خودکشی کرد.
«مایکل وولف اسنایدر» صدابردار فیلم سینمایی «عشایر» که در این هفته در ادامه موفقیت‌های خود موفق به کسب جایزه گلدن گلوب شد، در ۳۵ سالگی خودکشی کرد.

هنرمندنیوز: به نقل از ورایتی، «مایکل وولف اسنایدر» صدابردار فیلم سینمایی «عشایر» که در این هفته در ادامه موفقیت‌های خود موفق به کسب جایزه گلدن گلوب شد، در ۳۵ سالگی خودکشی کرد.

جسد اسنایدر در ۱ مارس توسط پدرش در آپارتمان کوئینز، نیویورک پیدا شد، زیرا دوستان و خانواده چند روز از او خبری نداشتند.

دیوید، روانپزشک اسنایدر، در ۴ مارس پیامی را در فیس بوک خود نوشت: مایکل هفته گذشته خودکشی کرده بود تا اینکه من روز دوشنبه پس از اینکه جواب تماس‌هایم را نداد، پیگیری کردم و به همراه پدرش به آپارتمانش رفتیم و او را مرده یافتیم. او سالها از افسردگی حاد رنج می‌برد.

وی افزود: این بیماری در اکثر افراد با مرور زمان بهبود می‌یابد. من مطمئنم که برای مایکل دشوار بود که بیشتر سال گذشته را تنها در آپارتمان کوچک خود در کوئینز سپری کرد. از آنجایی که توانسته بود به چندین پروژه مختلف سینمایی بازگردد، در این چند ماه اخیر به خصوص خوشحال و بانشاط به نظر می رسید. او مطمئناً از همه افتخارات فیلم «عشایر» بسیار هیجان زده بود و داستان‌های خوشحال کننده زیادی درباره کار خود در این فیلم و همکارانی خوبی که با آنها وقت گذرانده بود را برای ما تعریف می‌کرد.

اسنایدر علاوه بر «عشایر» در فیلم «سوارکار» دیگر فیلم موفق «کلوئی ژائو» در سال ۲۰۱۷ همکاری کرده بود.

ژائو در مورد اسنایدر گفت: من انقدر به کار او ایمان داشتم که اصلا سر صحنه هدفون در گوشم نمی‌گذاشتم و همه چیز و گوشهایم را به وولف سپرده بودم و خیالم راحت بود.

«فرانسیس مک دورمند» هنرپیشه اسکار فیلم «عشایر» نیز در مورد اسنایدر گفت: وولف ضربان قلب ما را ضبط می‌کرد، و هر دم و بازدم مارا! او برایم خود «عشایر» بود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..