پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ۸ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

هفته‌نامه تایم جدیدترین شماره خود را با پنج عکس روی جلد متفاوت برای ادای احترام به کارکنان خط مقدم مبارزه ویروس کرونا منتشر کرد.
هفته‌نامه تایم جدیدترین شماره خود را با پنج عکس روی جلد متفاوت برای ادای احترام به کارکنان خط مقدم مبارزه ویروس کرونا منتشر کرد.

به گزارش هنرمندنیوز، این تصاویر که با عنوان «کارکنان اساسی» در مبارزه با ویروس کرونا توصیف شده، در واقع ادای احترام به آن دسته افرادی است که با بنا به شغل خود روزانه جانشان را در دوران این وقوع این بحران جهانی به خطر می‌اندازند. جلد این شماره شامل تصاویری از کادر پزشکی، متخصان بیهوشی و حتی کارکنان فروشگاه مواد غذایی و کافه تریاها در آمریکاست.

داستان هر یک از این افراد در مواجهه با ویروس کرونا در نسخه چاپی و آنلاین مجله تایم منتشر شده و شامل عکس، ویدئو و مصاحبه خبرنگاران مجله تایم با این افراد است.

رسانه‌های خبری که این روزها اغلب دورکاری می‌کنند، برای پوشش بحران جهانی شیوع ویروس کرونا نیاز به خلاقیت بیشتری دارند؛ گرچه برخی از خبرنگاران چون «لارن دل وال» و «میگوئل ماکز» از شبکه خبری سی‌ان‌ان و «شارلوت آلتر» از مجله تایم مجوز حضور در بیمارستان‌ها را برای پوشش خبری دریافت کرده‌اند که البته مدت زمان محدودی می‌توانند در فضای درمانی حضور یابند و همچنین باید اقدامات احتیاطی سختگیرانه‌ای را رعایت کنند.

در حالی که جهان با این بحران بزرگ دست و پنجه نرم می‌کند، بسیاری از فعالیت‌های رسانه ای بیشتر به ویدئو و عکس‌هایی وابسته است که کادر درمان از فعالیت‌های روزانه خود و همچنین ترس‌ها و پیروزی‌های خود در مبارزه با کرونا منتشر می‌کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..