دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ ۲۸ نوامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مهیار طریحی از نوازندگان و مدرسان حوزه موسیقی ایرانی در تازه‌ترین فعالیت موسیقایی مجموعه آموزشی آنلاین «سنتور نوازی معاصر» را منتشر کرد.
مهیار طریحی از نوازندگان و مدرسان حوزه موسیقی ایرانی در تازه‌ترین فعالیت موسیقایی مجموعه آموزشی آنلاین «سنتور نوازی معاصر» را منتشر کرد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی پروژه، مجموعه آموزشی سنتور نوازی معاصر با تدریس مهیار طریحی آهنگساز و نوازنده سنتور در پنج سطح آموزشی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

طریحی هر کدام از این سطوح را در ۲۰ جلسه آموزش می‌دهد و در مجموع هنرجویان از ابتدای دی ماه سال جاری از صد قسمت آموزش این ساز بهره‌مند شده‌اند.

در توضیحات تکمیلی این پروژه آمده است:

«مهیارطریحی شیوه‌ «معاصر» را برای آموزش این مجموعه‌ درنظر گرفته است. «شیوه‌ سنتورنوازی معاصر» تفاوت‌هایی با دیگر سبک‌های سنتورنوازی دارد؛ همچنین به دلیل اهمیت ویژه اتود در این سبک، بخشی نیز به آموزش اتود اختصاص پیدا کرده است.

در این مجموعه مباحث مربوط به نوازندگی، کوک‌های مورد استفاده در نوازندگی، شیوه‌ تدریس و تفاوت‌های آن با شیوه‌ سنتی، آهنگ سازی و کوک‌های مورد استفاده در قطعات نیز مورد بررسی قرار گرفته است. پاساژهای سریع و در هم تنیده و ریتم‌ها و مضراب‌های پیچیده از مشخصه‌های این شیوه‌ سنتورنوازی است.»

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..