یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پیشین و فعلی کانون پرورش فکری، هیئت مدیره جدید نیز معرفی شدند که در این بین نام مجید مجیدی و افشین علا به چشم می‌خورد.
در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پیشین و فعلی کانون پرورش فکری، هیئت مدیره جدید نیز معرفی شدند که در این بین نام مجید مجیدی و افشین علا به چشم می‌خورد.

هنرمندنیوز: آیین تکریم از فاضل نظری مدیرعامل سابق و معارفه مهدی علی‌اکبرزاده مدیرعامل جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان امروز با حضور محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در سینما تئاتر کانون در پردیس مرکزی کانون برگزار شد.

در این مراسم ضمن اهدای نخستین نشان سپاس از سوی وزیر آموزش و پرورش به فاضل نظری،‌ هیئت مدیره جدید کانون معرفی شدند. در این مراسم علاوه بر مهدی‌ علی‌اکبرزاده مدیرعامل، از مهدی ارگانی صاحب‌نظر در حوزه فرهنگ، مجید مجیدی کارگردان صاحب‌نام سینما، افشین علا شاعر نام‌آشنای کودک و نوجوان و علی زرافشان معاون وزیر آموزش و پرورش به‌عنوان دیگر اعضای هیأت مدیره جدید کانون نام برده شد.

معرفی اعضای هیئت مدیره در حالی است که فاضل نظری، مدیر پیشین کانون پرورش فکری در حاشیه آیین رونمایی از چهار تماشاخانه سیار کانون در ۱۶ فروردین ماه امسال با انتقاد از اوضاع نابسامان هیئت‌‌مدیره کانون پرورش فکری گفته بود:«در حال حاضر بیش‌ از چند ماه است که تکلیف هیئت‌مدیره کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز نامشخص است و اقدامی برای تمدید یا انتصاب افراد جدیدی در هیئت مدیره صورت نگرفته است.»

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..