پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳ مه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

محسن آقاخان نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون که به علت مبتلا شدن به کرونا در بیمارستانی در کیش بستری بود صبح امروز درگذشت.
محسن آقاخان نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون که به علت مبتلا شدن به کرونا در بیمارستانی در کیش بستری بود صبح امروز درگذشت.

هنرمندنیوز: آقاخان در حال پیش تولید سریال ناسور بود که در ژانر موادمخدر میباشد همچنین فیلم سینمایی جنس لطیف آخرین اثر ایشان در نوبت اکران بود. محسن آقاخان در سال ۷۱ به عنوان دستیار کارگردان و دستیار تولید وارد سینما شد و دستیاری کارگردانانی همچون مسعود کیمیایی، ایرج قادری، کاظم معصومی، را در کارنامه خود داشت. این کارگردان جوان کشور تا کنون ساخت بیش از ۱۴ تله فیلم سینمایی را در کارنامه خود داشت (جنس لطیف) از ساخته های وی در ژانر کمدی با بازی اکبر عبدی بوده همچنین یکی از آثار زیبای وی فیلم (برخورد کوچک) بوده که این فیلم در مورد اهدا عضو ساخته شده محسن آقاخان را به جرات میتوان مبتکر تله فیلم در ایران شناخت و از بنیانگذاران تله فیلم در ایران بوده. آقاخان با بازیگران مطرح زیادی همکاری داشته از جمله مرحوم حسن جوهرچی، اکبر عبدی، پوریا پورسرخ، المیرا عبدی، ساناز سماواتی. جناب آقاخان را میتوان هم دوره جناب حمید نعمت الله، جواد افشار و هادی مقدم دانست.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..