جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ۳۱ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مختار سائقی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: شهرام آرزو داشت بزرگ شدن بچه‌هایش را ببیند، عاقبت‌ به خیری‌شان را ببیند. دوست داشتم بروم و راجع به آرزوهایش صحبت کنم.
مختار سائقی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: شهرام آرزو داشت بزرگ شدن بچه‌هایش را ببیند، عاقبت‌ به خیری‌شان را ببیند. دوست داشتم بروم و راجع به آرزوهایش صحبت کنم.

هنرمندنیوز: مختار سائقی اظهار داشت: با شهرام روی صحنه بودیم، سریال و تله فیلم کار کردیم.

وی افزود: چیزی که شهرام را برای همکارانش عزیز می‌کند این است که غیرممکن بود سر هر کاری راجع به خانواده‌اش، همسر و بچه‌هایش و آرزوهایی که برایشان داشت صحبت نکند.

سائقی گفت: دوست داشتم بروم و راجع به آرزوهایش صحبت کنم.

وی اظهار داشت: شهرام آرزو داشت بزرگ شدن بچه‌هایش را ببیند، عاقبت‌ به خیری‌شان را ببیند. شهرام چیزی از دست نداد.

سائقی همچنین درباره آرزوی شهرام برای سینمای کشور گفت: زخم داشت و از سینما می‌گفت: هیچ چیز ما در سینما درست نیست. می‌گفت من کار می‌کنم اما هیچ چیزی سرجایش نیست.

شهرام عبدلی، بازیگر سینما و تلویزیون که از روز جمعه ۲۹ بهمن به علت خونریزی مغزی در کمای عمیق فرو رفته بود، روز گذشته شنبه ۶ اسفند در بیمارستان قائم مشهد درگذشت.

این بازیگر ۴۶ ساله برای بازی در سریال «آسوده باش» به کارگردانی حسن حج‌گذار در مشهد به سر می‌بُرد که با افت هوشیاری ناگهانی مواجه شد.

پیکر عبدلی عصر شنبه با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و جمعی از هنرمندان در صحن کوثر بارگاه منور رضوی و روز گذشته از مقابل خانه هنرمندان ایران به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) تشییع شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..