دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ۲۹ مه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در ادامه دیدارهای دوستانه؛

مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد در دیدار با مدیر موسیقی سازمان صداوسیما بر لزوم برنامه ریزی مشترک و هم افزایی در کمک به تولید، ارائه و انتشار آثار موسیقایی فاخر تاکید کرد.
مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد در دیدار با مدیر موسیقی سازمان صداوسیما بر لزوم برنامه ریزی مشترک و هم افزایی در کمک به تولید، ارائه و انتشار آثار موسیقایی فاخر تاکید کرد.

به گزارش هنرمندنیوزبه نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد اله یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد طی دیدارهای جداگانه با مدیر موسیقی سازمان صداوسیما و محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی بر لزوم برنامه ریزی مشترک و هم افزایی در کمک به تولید، ارائه و انتشار آثار موسیقایی فاخر تاکید کرد.

اله یاری فومنی در دیدار با محمد مهدی نراقیان مدیر دفتر موسیقی سازمان صدا و سیما گفت: دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز موسیقی صدا وسیما ۲ مجموعه تآثیر گذار در عرصه موسیقی کشور هستند.

محمد مهدی نراقیان هم عنوان کرد: این ۲ مجموعه به لحاظ محتوایی و ارتقای آثار موسیقای کشور می توانند همکاری های مشترکی برای هم افزایی، ارائه و گسترش آثار فاخر در این عرصه را پایه ریزی کنند.

محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی ضمن اشاره به نقش صداوسیما به عنوان مهمترین رسانه جمعی، در آگاهی بخشی و انعکاس رویدادها در عرصه موسیقی گفت: صداوسیما امروز رسالت خطیری برعهده دارد و می تواند نقش حلقه ارتباطی مردم، مسئولان و هنرمندان باشد. به هر حال با همکاری مشترک فی مابین می توان در ترغیب مردم علاقه مند جهت شناساندن آثار موسیقای فاخر اقدامات موثری به عمل آورد.

در این جلسه به موضوعاتی چون، هنرمندان جوانی که در عرصه موسیقی نگاه تازه دارند، کمک و حمایت از هنرمندان تازه پانهاده در این عرصه و شناساندن موسیقی فولکلور کشور به جامعه جوان کشور، پوشش رسانه ای جشنواره های معتبر موسیقی، نیز مطرح شد. همچنین مقرر شد جلسات ۲ مجموعه به صورت منظم و با حضور کارشناسان موسیقی تداوم یابد.


دیدار اله یاری با محمد معتمدی

مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی از آمادگی دفتر موسیقی جهت کمک به توسعه عادلانه هنر برای همه اقشار جامعه سخن گفت.

محمد معتمدی در این جلسه گفت: پس از حادثه سیل که در فروردین ماه امسال عده زیادی از هموطنان ما را دچار مشکل کرد. کنسرتی خیریه برای کمک به سیل زدگان برگزار کردم ولی مدت ها بود که دغدغه ی این را داشتم که بخش بزرگی از مردم عزیز کشورم هرگز مخاطب هیچ کنسرتی نبوده اند زیرا یک خانواده متوسط با درآمدی که دارد برای حضور در یک کنسرت باید بخش بزرگی از حقوقش را هزینه کند چرا که بخشی از مردم جامعه ما، کنسرت هنرمندان این مرز و بوم را یک کالای فرهنگی، هنری و دور از دسترس می دانند.

مدیر کل دفتر موسیقی ضمن قدردانی از این ایده و اظهار تاسف از مشکلاتی که برای هموطنان سیل زده به وجود آمده است، گفت: این دفتر آمادگی آن را دارد تا برای اجرای کنسرت های مردمی و عمومی با هدف کمک به توسعه عادلانه هنر برای همه اقشار مردم با هنرمندان عرصه موسیقی همکاری کند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..