پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

با حکم دبیر جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی:

امیر پارسائیان مهر به عنوان مدیر روابط عمومی و ارتباطات بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران انتخاب شد.
امیر پارسائیان مهر به عنوان مدیر روابط عمومی و ارتباطات بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران انتخاب شد.

هنرمندنیوزامیر پارسائیان مهر به عنوان مدیر روابط عمومی و ارتباطات بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران انتخاب شد.

به گزارش دبیرخانه بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، مجتبی جدی دبیر این دوره جشنواره، امیر پارسائیان مهر را به عنوان مدیر روابط عمومی و ارتباطات بیست و سومین دوره جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:
«نظر به شایستگی، تجربه های ارزشمند و حسن سابقه جنابعالی در حوزه تئاتر، به موجب این حکم به عنوان مدیر روابط عمومی و ارتباطات بیست و سومین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید.
از آنجا که جشنواره تئاتر دانشگاهی از جمله رویدادهای بزرگ فرهنگی کشور است، انتظار آن می‌رود تا با بهره مندی از نظر اساتید و پیشکسوتان این حوزه، زمینه لازم برای ارتقا و اعتلای تئاتر دانشگاهی و شرایط مطلوب برای تعامل حداکثری با رسانه ها فراهم شود. امید است در پناه خرد لایتناهی در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.»

امیر پارسائیان مهر، دانش آموخته کارشناسی مدیریت جهانگردی و همچنین دانشجوی رشته مدیریت روابط عمومی در دانشگاه پیام نور است که پیشتر در دوره های هفدهم و بیستم و بیست و یکم جشنواره تئاتر دانشگاهی نیز عهده دار سمت مدیر روابط عمومی این جشنواره بوده است. همچنین از سوابق وی می توان به؛ عضو اصلی هیئت مدیره کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر، مدیر روابط عمومی دومین جشنواره تجسمی دانشجویی ایران، فعالیت خانه هنرمندان ایران، کارشناس روابط عمومی و مسئول گیشه تماشاخانه ایران شهر، عضو پیوسته انجمن متخصصان روابط عمومی ایران و همچنین همکاری های متعدد با گروه ها و جشنواره های مختلف تئاتری و هنری اشاره کرد.
شایان ذکر است، بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، در آبان ماه ۱۳۹۹ به دبیری مجتبی جدی برگزار خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..