سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۷ مه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

محمد طبائیان، مدیر فروش برند دیجی استایل:

محمد طبائیان، مدیر فروش برند دیجی استایل، در این رویداد اذعان کرد: امروز باید از خودمان بپرسیم که آیا با وجود عدم توسعۀ کسب و کار دیجیتال، صحبت کردن پیرامون متاورس، پریدن به ده پله بالاتر نیست؟!
محمد طبائیان، مدیر فروش برند دیجی استایل، در این رویداد اذعان کرد: امروز باید از خودمان بپرسیم که آیا با وجود عدم توسعۀ کسب و کار دیجیتال، صحبت کردن پیرامون متاورس، پریدن به ده پله بالاتر نیست؟!

هنرمندنیوز: محمد طبائیان، مدیر فروش برند دیجی استایل، در این رویداد اذعان کرد: امروز باید از خودمان بپرسیم که آیا با وجود عدم توسعۀ کسب و کار دیجیتال، صحبت کردن پیرامون متاورس، پریدن به ده پله بالاتر نیست؟!
وی در ادامه، با اشاره به این امر که فشن چگونه به وجود آمده است، افزود: امروز با جهانی مواجه هستیم که سوشال مدیا تمام ابعاد زندگی ما را در بر می گیرد. ۱۵۰۰ سال پیش اجداد ما رنگ لباس‌های خود را بر اساس آب و هوا انتخاب می‌کردند. برخی از کشورها، لباس ملی دارند و این موضوع در هندوستان، پاکستان و کشورهای عربی نیز صدق می‌کند. این جریان ناشی از تفکر افرادی است که بر ریشه‌های فرهنگی خویش پایبند هستند و این موضوع، در تفکر یک فرد جنع می شود و به یک پوشاک ملی تبدیل می شود.
مدیر فروش برند دیجی‌استایل با بیان این که امروز، با بزرگتر شدن جمعیت، کالا روز به روز گران تر شده است و در نهایت عده ای خاص توان لباس پوشیدن را داشته اند، گفت: قرن بیستم قرن بسیار با اهمیتی است که ایران در آن مسیرهایی را رفته است که شاید در نقاط دیگر جهان مورد توجه نبوده است.
وی با بیان این که در برخی از کشورها، این تفکر وجود دارد که اگر کسی فکر کند چیزی خوب است، قطعا خوب است و این پایه دموکراسی است، افزود: دیزاین های مختلف با تفکرات و تخیلات مختلف به مرور زمان وجود آمدند و بنیان‌گذار فشن در دنیا شدند و از فشن، انتخاب‌هایی ارائه کردند که منجر به تعریف و ایجاد برندها شد.
طبائیان، در پایان تأکید کرد: امروز باید به کلیت بازار نگاه کنیم، می توانیم به این نکته برسیم که چگونه از دنیای قدیم خارج و به دنیای جدید وارد شویم.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..