پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ ۲۶ مه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

با افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا، در سه رویداد مهم فصل جوایز سینمایی مراسم حضوری اعطای جوایز را لغو کردند.
با افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا، در سه رویداد مهم فصل جوایز سینمایی مراسم حضوری اعطای جوایز را لغو کردند.

هنرمندنیوز: به نقل از اسکرین، سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم پالم اسپرینگز آمریکا اعلام کرد مراسم اعطای جوایز این رویداد سینمایی که قرار بود در تاریخ ۶ ژانویه برگزار شود به دلیل افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا همزمان با اوج گیری سویه جدید این ویروس، برگزار نخواهد شد.

«نیکل کیدمن»، «کنت برانا» و «پنه لوپه کروز» از جمله چهره‌هایی بودند که قرار بود در مراسم اعطای جوایز جشنواره پالم اسپرینگز مورد تقدیر قرار بگیرند.

نمایش فیلم‌های جشنواره پالم اسپرینگز به شکل معمول از تاریخ ۷ تا ۱۲ ژانویه برگزار خواهد شد و مخاطبان برای تماشای فیلم ملزم به استفاده از ماسک و ارائه گواهی واکسیناسیون هستند.

فیلم سینمایی «قهرمان» به نویسندگی و کارگردانی اصغر فرهادی در  بخش «جوایز» جشنواره پالم اسپرینگز به نمایش گذاشته خواهد شد که ویژه نمایش فیلم‌هایی است که امسال نماینده سینمای کشورشان در شاخه بهترین فیلم بین‌المللی اسکار ۲۰۲۲ هستند، مستند «رادیو گرافی یک خانواده» ساخته فیروزه خسروانی محصول مشترک ایران، سوئیس و نروژ در بخش «داستان‌های واقعی» جشنواره حضور دارد و «قصیده گاو سفید» ساخته بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم نیز در بخش «سینمای جهان» سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم پالم اسپرینگز آمریکا در کنار ۲۴ فیلم بلند سینمایی دیگر به روی پرده خواهد رفت.

با افزایش نگرانی از اوج گیری مجدد ویروس کرونا، آکادمی فیلم بریتانیا و موسسه فیلم آمریکا نیز اعلام کردند امسال ضیافت قبل از مراسم اعطای جوایز خود را برگزار نخواهند کرد و باید منتظر ماند و دید سویه جدید ویروس کرونا دیگر رویدادهای مرتبط با فصل جوایز سینمایی را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد یا خیر.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..