پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ۷ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «مرگ خاموش» به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی علی دلگشایی از چند روز آینده مجدداً در تهران ادامه پیدا می‌کند.
تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «مرگ خاموش» به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی علی دلگشایی از چند روز آینده مجدداً در تهران ادامه پیدا می‌کند.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از سیمافیلم؛ احمد معظمی درباره روند تصویربرداری این مجموعه گفت: اکنون در انبار متروکه‌ای در استان البرز مشغول ضبط هستیم. از اواخر شهریورماه نازنین فراهانی در نقش یک قاچاقچی بین‌المللی مواد مخدر که از نقش‌های اصلی این مجموعه است جلوی دوربین رفته و از هفته آینده نیز حسین سحرخیز به مجموعه بازیگران افزوده می‌شود و برای ادامه تصویربرداری به پارک‌های تهران می‌آییم. وی ادامه داد: تا سه ماه آینده تصویربرداری فاز اول ادامه دارد و همزمان کار تدوین نیز توسط سیامک مهمان‌دوست آغاز شده است.

به گفته معظمی شبکه پخش کننده  این مجموعه تلویزیونی هنوز مشخص نیست.

پروژه صدقسمتی «مرگ خاموش»  که دارای سه فصل متمادی است به جنبه بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر می‌پردازد. هدف کلی آن، کاهش آسیب‌های اجتماعی و کارکرد رسانه در پیشگیری از معضل اعتیاد را نشان می‌دهد.

«مرگ خاموش» به سفارش مرکز سیما فیلم و به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری تولید می‌شود.

سعید راد، حمید عطایی، جلال فاطمی، فرهاد قائمیان، ستاره اسکندری، پریوش نظریه، نازنین فراهانی، رضا مولایی، سامیه لک،‌ رویا میرعلمی، پرویز فلاحی پور، حمید شریف‌زاده و حسین سحرخیز ازبازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..