شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

موکب «آیلند» با انتشار فراخوانی، زائرانی را که به پیاده‌روی نجف تا کربلای معلی می‌روند به «مسابقه عکس موکب کربلا» فرا خواند.
موکب «آیلند» با انتشار فراخوانی، زائرانی را که به پیاده‌روی نجف تا کربلای معلی می‌روند به «مسابقه عکس موکب کربلا» فرا خواند.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از روابط عمومی سرزمین ایرانیان، زائران اربعین حسینی می‌توانند عکس‌های خود را با محوریت موکب‌های برپا شده از مبدأ حرکت تا مقصد کربلا و برگشت با تأکید بر تعاملات انسانی در موکب‌ها ثبت و در «مسابقه عکس موکب‌های اربعین حسینی» شرکت کنند.

در این راستا زائران و راهپیمایان حسینی می‌توانند عکس خود را با هشتگ#mokebkarbala۹۷ و توضیح محل برپایی موکب در «روبینوی روبیکا» یا صفحه‌ «اینستاگرام» خود بارگذاری و یا به «آی دی @imokeb در تلگرام» ارسال کنند. در صورتی که صفحه‌ اینستاگرام شرکت‌کنندگان شخصی باشد، باید عکس را مستقیم به آی دی mokebkarbala۹۷ در اینستاگرام ارسال کنند.

همچنین بر اساس این فراخوان هر شخص می‌تواند تا پنج عکس منطبق با موضوع یاد شده ارسال کند. در این فراخوان تاکیده شده که مسوولیت حقوقی آثار ارسالی بر عهده فرد ارسال‌کننده تصاویر است. به ۱۰ نفر به عنوان برتر و به قید قرعه یک سکه تمام بهار آزادی هدیه خواهد شد.

در این فراخوان با تاکید به این‌که آثار و تصاویری که فقط با دوربین تلفن همراه گرفته می‌شود قابل پذیرش است، اعلام‌شده آخرین مهلت ارسال عکس‌ها بیستم آبان ماه، زمان قرعه‌کشی و  اعلام برندگان بیست و ششم آبان ماه و زمان تجلیل و اهدای جوایز پنجم آذر تعیین شده است.  «نخستین ایستگاه پیاده‌روی اربعین موکب آیلند» در کیلومتر ۳۵ اتوبان تهران ـ ساوه و با همت کارکنان شهر آیلند و بانک گردشگری برپا شده است.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..