سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

به مناسبت اربعین حسینی برگزار می‌شود؛

اداره‌کل هنرهای نمایشی با مشارکت سوپراپلیکیشن روبیکا مسابقه عکس موبایلی مردمی از کاروان هنرهای «آیینه‌داران آفتاب» را برگزار خواهد کرد.
اداره‌کل هنرهای نمایشی با مشارکت سوپراپلیکیشن روبیکا مسابقه عکس موبایلی مردمی از کاروان هنرهای «آیینه‌داران آفتاب» را برگزار خواهد کرد.

هنرمندنیوز: به نقل از اداره کل هنرهای نمایشی، ویژه‌برنامه کاروان هنرهای نمایشی آیینه‌داران آفتاب به همت اداره‌کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، روز شنبه (۲۶ شهریورماه) هم‌زمان با اربعین حسینی با مشارکت بیش از ۱۵۰ هنرمند تئاتری برگزار می‌شود.

در این راستا اداره‌کل هنرهای نمایشی با مشارکت سوپراپلیکیشن روبیکا، اقدام به برگزاری مسابقه عکس موبایلی مردمی از کاروان هنرهای نمایشی آیینه‌داران آفتاب کرده‌ است.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند عکس‌های خود را با هشتگ #عکس_کاروان در فضای مجازی منتشر کرده یا به روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی به شماره ۰۹۰۵۳۵۷۴۱۶۸ در پیام‌رسان روبیکا ارسال کنند.

علاقه‌مندان برای دسترسی به جزییات بیشتر این مسابقه به سوپراپلیکیشن روبیکا به لینک https://web.rubika.ir/#c=c۰BM۷Mi۰۳۴۷۱c۷ac۴۱۳۱۱a۵۳۳۹۲a۱۱۳۲ مراجعه کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..