یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱ اوت ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مسعود خیام از نوشتن خاطرات خود در این روزهای کرونایی با عنوان «تارطاخ» خبر داد.
مسعود خیام از نوشتن خاطرات خود در این روزهای کرونایی با عنوان «تارطاخ» خبر داد.

به گزارش هنرمندنیوز این نویسنده و پژوهشگر درباره حال و هوا و فعالیت‌هایش در این روزها گفت: در این روزهای کرونایی من هم مانند همه کارهای کرونایی می‌کنم، به‌علاوه‌ این‌که بسیار می‌خوانم و بسیار می‌نویسم. در این روزها خاطراتم  را می‌نویسم با نام «تارطاخ» (خاطرات از چپ به راست)؛ در کرونا که خاطرات بنویسی می‌شود «تارطاخ» (با شوخی)، خاطرات به‌هم ریخته کرونایی. فکر می‌کنم نوشتن این خاطرات سه‌ماهه تمام شود و بعد منتشرشان خواهم کرد.

 خیام درباره دنیای پس از کرونا نیز بیان کرد: دنیای بعد از  کرونا عین دنیای قبل از کرونا خواهد بود و هیچ چیزی فرق نخواهد کرد. ما دوست داریم همه چیز فرق کند اما هیچ چیزی تغییر نخواهد کرد. ذات بشر همین است. قبلا هم هزاران اتفاق برای بشر افتاده ولی بشر کار خود را کرده است. بشر از یک باغ بهشت شروع کرد، از بهشت حوصله‌اش سر رفت و یک سیب یا چیز دیگری را خورد، از آن‌جا بیرون آمد و شروع به خراب‌کاری کرد؛ از بین بردن محیط زیست، مصرف انرژی  و... .  این را تا ابد ادامه می‌دهد. در این بین، وبا، کرونا و آنفلوآنزای N1H1  شیوع پیدا می‌کند، سیل و زلزله می‌آید، اما بشر همان بشر است و هیچ تغییری نخواهد کرد.

او همچنین درباره این‌که کتاب جدیدی از او منتشر نشده است، گفت: چند کتابم برای گرفتن مجوز در وزارت ارشاد گیر کرده است و هنوز جوابم را نداده‌اند. یک رمانم نزدیک  دو سال است که در ارشاد مانده است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..