شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

توحید معصومی، کارشناس و مدیر فرهنگی و کارگردان تئاتر با حکم سعید نجفیان، دبیر سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج (سودای عشق) به عنوان مشاور هنری جشنواره منصوب شد.
توحید معصومی، کارشناس و مدیر فرهنگی و کارگردان تئاتر با حکم سعید نجفیان، دبیر سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج (سودای عشق) به عنوان مشاور هنری جشنواره منصوب شد.

هنرمندنیوز: به نقل از امور ارتباطات رسانه‌ای و روابط‌عمومی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج،  سعید نجفیان در حکم خود خطاب به توحید معصومی ابراز امیدواری کرد تا حضور وی به عنوان مشاور هنری جشنواره  منجر به رشد و توسعه کمّی و کیفی هنرهای نمایشی در ابعاد مختلف هنری در حیطه تئاتر بسیج شود.

وی همچنین در حکم مذکور تصریح کرده:  انتظار می‌رود در هماهنگی کامل با ستاد اجرایی و دبیر جشنواره ضمن  بهره‌گیری حداکثری از توان و ظرفیت هنرمندان بسیجی در جشنواره در دستیابی به اهداف و چشم اندازهای شش گانه پیش‌بینی شده موید و موفق باشید.

توحید معصومی دارای مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده هنر و معماری تهران، تاکون کارگردانی بیش از ۳۰ نمایش صحنه‌ای و تله تئاتر را بر عهده داشته. حضور در جشنواره‌های منطقه‌‌ای، ملی و بین‌المللی بعنوان  داور و مدیریت و مشاوره جشنواره‌های گوناگون تئاتری بخشی از سوابق هنری وی در حوزه تئاتر بشمار می‌رود.

مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج با دبیری سعید نجفیان آذرماه امسال برگزار می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..