یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نمایش «آنتی اویل» به نویسندگی افشین واعظی و تهیه‌کنندگی و کارگردانی طاها خانجانی از ۵ اردیبهشت در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود.
نمایش «آنتی اویل» به نویسندگی افشین واعظی و تهیه‌کنندگی و کارگردانی طاها خانجانی از ۵ اردیبهشت در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود.

هنرمندنیوز: بازیگران این نمایش عبارتند از سپیده کاشی‌ها، شهریار ‌کامکار، سپیده ‌اسلامی، حامد ‌مقدسی، سوگند روستایی، علیرضا داوودوندی، شاهین سبزی، نیلوفر محمدی، پریا خداکرمی، آرمیتا قبادی، آزاده شیرمحمدپور وعلی مهرنیا.

از دیگر عوامل می‌توان به شهاب محمودی (طراح صحنه و لباس)، فرشاد نصیری (طراح نور)، علی یوسفی (دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز)، حنا فرید (دستیار دوم کارگردان)، ملینا کاشی‌ها (منشی صحنه)، رضا جاویدی (عکس و طراح گرافیک)، بهروز داوری (موشن‌گرافیک اقلام تبلیغاتی)، سارا حدادی (مشاور رسانه‌ای و تبلیغات) اشاره کرد.

در خلاصه داستان این اثر چنین آمده است: «شرکتی به نام آنتی اویل محصولاتی ارائه می‌کند که صفات بد انسانی مثل خیانت و حسادت و... را از بین می‌برد، اما در انتها متوجه می‌شویم از مراجعین سوء استفاده می‌شود.»

«آنتی اویل» به نویسندگی افشین واعظی و تهیه‌کنندگی و کارگردانی طاها خانجانی از ۵ اردیبهشت ساعت ۲۰:۳۰ در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت تیوال بلیت این نمایش را تهیه کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..