سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ۷ فوریه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

ابوالقاسم ناصری، مصطفی رزاق کریمی و مریم مؤمن‌زاده به عنوان داوران بخش «مجموعه مستند» ششمین جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند.
ابوالقاسم ناصری، مصطفی رزاق کریمی و مریم مؤمن‌زاده به عنوان داوران بخش «مجموعه مستند» ششمین جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند.

هنرمندنیوز: به نقل از شبکه مستند، ابوالقاسم ناصری مدیر تولید شبکه مستند سیما و از مدیران باسابقه تلویزیون است که تهیه‌کنندگی و کارگردانی آثار مستند زیادی را برعهده داشته است. وی بین سال‌های ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۷ مدیر گروه انقلاب و دفاع مقدس مرکز مستندسازی سیما بود؛ سپس در سال ۱۳۸۷ به عنوان مدیر گروه فرهنگ و تاریخ شبکه دو فعالیت کرد.

مدیریت گروه مستند شبکه دو در سال ۱۳۸۸ در کارنامه ناصری ثبت شده و سال‌های ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۳ نیز به عنوان مدیر گروه مستند شبکه یک فعالیت داشته است. ناصری تهیه مجموعه مستندهای پژواک، سپید و سیاه، فصل هفتم، جنون و جنایت و کارگردانی پرچین‌های بی‌حصار و روایت حماسه را برعهده داشته است.

مصطفی رزاق کریمی از چهره‌های نامدار و شناخته شده سینمای مستند ایران است که مجموعه مستندهای زیادی را تولید کرده است. مستند چونان سرو جدیدترین اثر اوست که ضمن معرفی مفاخر معاصر ایرانی این روزها از تلویزیون پخش می‌شود. رزاق کریمی ساخت مستندهای ماندگار دیگری نظیر بانو قدس ایران، خاطراتی برای تمام فصول، یاد و یادگار و حس پنهان را برعهده داشته است.

مریم مؤمن‌زاده بانوی کارگردان، نویسنده و مستندساز است که تجربه ساخت مجموعه مستندهای متعددی را داشته است. یک خانم محترم، قصه دو زن، جام جم فصلی دیگر، نشان ملی، شمال یا جنوب و ... از جمله آثاری است که به کارگردانی او تولید شده است.
ششمین جشنواره تلویزیونی مستند در بخش‌های فیلم مستند، مجموعه مستند، عکس مستند و مستندنگاری به‌دبیری محسن یزدی، مدیر شبکه مستند سیما برگزار می‌شود. زمان برگزاری اختتامیه این جشنواره به زودی اعلام خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..