سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ۷ فوریه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

ابوالقاسم ناصری، مصطفی رزاق کریمی و مریم مومن زاده به عنوان داوران بخش مجموعه مستند ششمین جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند.
ابوالقاسم ناصری، مصطفی رزاق کریمی و مریم مومن زاده به عنوان داوران بخش مجموعه مستند ششمین جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند.

هنرمندنیوز: ابوالقاسم ناصری، مصطفی رزاق کریمی و مریم مومن زاده به عنوان داوران بخش مجموعه مستند ششمین جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند. ابوالقاسم ناصری، مدیر تولید شبکه مستند سیما و از مدیران با سابقه تلویزیون است تهیه کنندگی و کارگردانی آثار مستند زیادی را بر عهده داشته است.

مصطفی رزاق کریمی از چهره‌های نامدار و شناخته شده سینمای مستند ایران است که مجموعه مستندهای زیادی را تولید کرده است. مستند چونان سرو جدیدترین اثر اوست که ضمن معرفی مفاخر معاصر ایرانی این روزها از تلویزیون پخش می‌شود.

مریم مومن زاده بانوی کارگردان، نویسنده و مستندساز است که تجربه ساخت مجموعه مستندهای متعددی را داشته است.یک خانم محترم، قصه دو زن و نشان ملی از جمله آثاری است که به کارگردانی او تولید شده است.

ششمین جشنواره تلویزیونی مستند در بخش‌های فیلم مستند، مجموعه مستند، عکس مستند و مستندنگاری به دبیری محسن یزدی مدیر شبکه مستند برگزار می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..