دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ۲۹ مه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایرانی اسامی راه‌یافتگان به بازبینی نهایی بخش «تئاتر صحنه» استان های تهران و البرز این رویداد را منتشر کرد.
دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایرانی اسامی راه‌یافتگان به بازبینی نهایی بخش «تئاتر صحنه» استان های تهران و البرز این رویداد را منتشر کرد.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از روابط عمومی جشنواره، دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران ضمن قدردانی از تلاش و حضور تمامی گروه‌های دانشجویی حاضر در بازبینی مرحله اول بخش «تئاتر صحنه» استان‌های تهران و البرز، با انتشار اطلاعیه ای از بازبینی ۲۴۸ اثر (۲۳۳ اثر حضوری و ۱۵ فیلم) و راه یابی تعداد ۸۴ اثر به بازبینی مرحله دوم این بخش خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: «گروه ارزیابی و انتخاب این مرحله متشکل از سوگل قلاتیان، مهدی مشهور، باقر سروش، سیاوش قائدی و سعدی محمدی با اجماع کلی نسبت به آثار برتر و رویکرد پذیرش حداکثری آثار از سوی دبیرخانه جشنواره که امکان و فرصت بیشتری را در اختیار گروه‌ها برای به بار نشاندن ایده‌ها و تلاش‌شان فراهم می‌آورد، نتایج این مرحله را بدون هیچ اولویتی اعلام می‌دارند.

لازم به توضیح است که بازبینی مرحله نهایی به صورت حضوری و به طور کامل (حداکثر ۹۰ دقیقه) در ۱۰ الی ۲۳ اسفندماه ۱۳۹۷ خواهد بود.»

اسامی راه یافتگان به بازبینی دوم را اینجا ببینید.

بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ به همت اداره کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار خواهد شد.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..