پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۱ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

دانشکده هنرهای تجسمی، دانشجویان را با اجتماع محلی ارتباط داده است و همکاری مشترکی مابین آن‌ها و محیط شهری ایجاد کرده است. از زمان بازگشایی،جذب نوازندگان درجه یک در این شهر چندین برابر شده و افزایش درآمد قابل توجهی را به همراه داشته است.تیم طراحی به طور مستقیم در محیط حضور داشتند و شاهد تمام […]
دانشکده هنرهای تجسمی، دانشجویان را با اجتماع محلی ارتباط داده است و همکاری مشترکی مابین آن‌ها و محیط شهری ایجاد کرده است. از زمان بازگشایی،جذب نوازندگان درجه یک در این شهر چندین برابر شده و افزایش درآمد قابل توجهی را به همراه داشته است.تیم طراحی به طور مستقیم در محیط حضور داشتند و شاهد تمام […]

دانشکده هنرهای تجسمی، دانشجویان را با اجتماع محلی ارتباط داده است و همکاری مشترکی مابین آن‌ها و محیط شهری ایجاد کرده است.

از زمان بازگشایی،جذب نوازندگان درجه یک در این شهر چندین برابر شده و افزایش درآمد قابل توجهی را به همراه داشته است.تیم طراحی به طور مستقیم در محیط حضور داشتند و شاهد تمام مراحل بوده‌اند.هدف این پروژه ارتباط محوطه دانشگاهی با قلب شهر به منظور ارتقاء بخشیدن سطح جامعه و.. بوده است.در این کالج در طول روز کلاس‌های آموزشی برگزار می‌شود و کنسرت‌های شبانه در این ساختمان اجرا می‌شوند و دانش آموختگان در کنار مردم در کنسرت‌ها حاضر خواهند شد.

طراحی نمای بیرونی مدرسه طراحی نمای دانشگاه نمای ساختمان الهام گرفته از فرآیند کاهش(تفرق)، سازگاری با زمینه،استفاده داخلی و محیط زیست است.در سطح خیابان،به منظور طراحی لابی برای قبل و بعد از اجرا، ساختمان فشرده‌تر شده است.در قسمت جنوب شرقی، یک حیاط با ساختاری سایبانی،مانع از ورود مستقیم نور خورشید به داخل ساختمان می‌شود و به گونه‌ای مانند فیلتر عمل می‌کند.

طراحی داخلی سالن کنسرت طراحی داخلی سالن کنسرت یکی از اهداف اصلی پروژه،ایجاد مرکزی پیشرفته برای آموزش و اجرای هنرهای مختلف در حوزه موسیقی است.آکوستیک این ساختمان بسیار مهم است و برخلاف سالن‌های تک منظوره،فضای مورد استفاده نیاز به سازگاری صوتی دارد:موسیقی جاز،گروه کر و... .راه حل این چالش این است که خود فضا را به عنوان یک ابزار موسیقی قابل تنظیم بپذیریم.تیم پروژه از مفهوم اتاق رزونانس استفاده کرده‌اند.صحنه اجرا با استفاده از پارچه‌های مکانیزه،قابلیت باز و بسته بودن را دارد.همچنین با استفاده از پانل‌های دیواری قابل انعطاف،سالن به طورخودکار برای هر عملکردی تنظیم می‌شود.

طراحی فضای داخلی مدرسه طراحی فضای داخلی مدرسه در طراحی این ساختمان به این نکته که نیاز کمتری به بازسازی و نگه داری خاص داشته باشد توجه شده است.سنگ به عنوان اصلی ترین متریال کاربردی در این ساختمان زیبا استفاده شده است،از مزیت‌های دیگر سنگ،عایق بودن آن است.

طراحی کلاس موسیقی طراحی کلاس موسیقی با درک اینکه دانش آموزان،ساعت‌ها تلاش و تمرین می‌کنند تا به نتیجه مطلوب برسند،تمام اتاق‌های تمرین،با فضایی بزرگ در کنار حیاط طراحی‌ شده‌اند تا ساعت‌های طولانی لذت بخش تر شوند.نور طبیعی به صورت مستقیم وارد اتاق‌ها می‌شوند و دانش آموزان می‌توانند در فضایی غیررسمی تمرین کنند و به اشتراک گذاشتن ایده‌ها و مهارت‌هایشان بپردازند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..