چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ ۲۹ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

«تا زمان مرگ نقاشی می‌کشم»

نمایشگاه مروی بر آثار منوچهر نیازی به مناسبت هفتادمین سال فعالیت هنری و سالروز تولد این هنرمند قرار است در زمستان امسال برگزار شود. 
نمایشگاه مروی بر آثار منوچهر نیازی به مناسبت هفتادمین سال فعالیت هنری و سالروز تولد این هنرمند قرار است در زمستان امسال برگزار شود. 

به گزارش هنرمندنیوز, منوچهر نیازی ـ هنرمند باسابقه هنرهای تجسمی ـ درباره نمایشگاه مجموعه آثارش گفت: اگر ویروس کرونا اجازه بدهد، دی ماه به مناسبت هفتادمین سال فعالیت هنری‌ام آثار مختلفی از تمام مدت کاری‌ام را به نمایش می‌گذارم. خوشبختانه همسرم این آثار را در طی سال‌ها جمع‌آوری کرده است. همچنین طراحی‌هایی که این روزها انجام می‌دهم نیز شامل این نمایشگاه می‌شود. این طراحی‌ها تحت عنوان دوره‌ای که کرونا بود به نمایش گذاشته می‌شوند.

نیازی یادآور شد: بیشتر آثار نمایشگاه از مجموعه شخصی است و برخی آثار هم از کلکسیونرها و برخی هم از دوستان و آشنایان گرفته می‌شود. تعداد آثار نمایشگاه بسیار زیاد است و علاوه بر نقاشی‌ شامل مجسمه و طراحی‌ نیز می‌شود. همچنین بریده جراید مصاحبه‌هایم از ۷۰ سال پیش تاکنون که در مجلات روشنفکر امروز، خواندنی‌ها، کیهان قدیم، امید ایران و ... چاپ شده بودند، نیز به نمایش گذاشته می‌شود.

این هنرمند پیشکسوت همچنین درباره حال و هوای این روزهای خود، گفت: روزها بیشتر خانه هستم و طراحی می‌کنم، کتاب‌های هنری می‌خوانم و گاهی هم به آتلیه می‌روم و چند ساعتی کار می‌کنم. خوشبختانه ۱۱ دی ماه ۸۳ ساله می‌شوم، همچنان راه می‌روم و هیچ وقت تسلیم نمی‌شوم و تا زمان مرگ نقاشی می‌کنم.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..