سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ ۳ اکتبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مهدی همایون فر تهیه کننده سریال «در میان خاکستر» مطرح کرد:

شاید یکی از دلایل آرشیوشدن این کار، نداشتن بازیگر چهره است به هر حال باید صبر کرد و دید که مسئولان چه تصمیمی برای پخش این سریال می‌گیرند...
شاید یکی از دلایل آرشیوشدن این کار، نداشتن بازیگر چهره است به هر حال باید صبر کرد و دید که مسئولان چه تصمیمی برای پخش این سریال می‌گیرند...

هنرمندنیوزمهدی همایون فر تهیه کننده سریال «در میان خاکستر» درباره دلایل عدم پخش سریال گفت: به نظر می‌رسد این کار با سلیقه مسئولان بنیاد روایت فتح جور در نمی‌آید، شاید یکی از دلایل آرشیوشدن این کار، نداشتن بازیگر چهره است به هر حال باید صبر کرد و دید که مسئولان چه تصمیمی برای پخش این سریال می‌گیرند.

در ادامه یادداشت ارسطو خوش رزم بازیگر این سریال را درباره عدم پخش این سریال می‌خوانید: ما ستاره نیستیم. قرار نبود ستاره باشیم. سریال درمیان خاکستر نه بر اساس اسامی بازیگرانِ به اصطلاح ستاره، بلکه بر اساس نام و یاد شهدای خرمشهر که ستارگان واقعی این خاک بودند آغاز شد. وظیفه ما در این اثر ستاره بودن و ستاره شدن نبود. ما باید سخت ترین شرایط تولید را تحمل می‌کردیم و در هر مرحله از ساخت اثر صدای خرد شدن استخوان های جسم و ساییدگی روحمان زیر چرخ دنده های بی رحم و سخت تولید را می‌شنیدیم تا تصویر مقاومت ستاره هایی باشیم که در خاک خرمشهر آرمیده‌اند. حالا دو سال از ساخت سریال درمیان خاکستر گذشته و در میان دلایلی که از گوشه و کنار برای عدم پخش سریال به گوش می‌رسد، بی ستاره بودن این سریال نیز دلیلی برای پخش نشدن مطرح می‌شود.

ما که ستاره نبودیم و ادعایی هم نداشتیم، این همه بی مهری به ستارگان واقعی این خاک چرا؟ با ما به گونه‌ای برخورد کردند که گویی هیچ زمان نبوده‌ایم و هیچ اثری از خود برجا نگذاشته‌ایم. گویی دستی از ناکجا تخته سیاهی که ما داستان درمیان خاکستر را بر آن نوشتیم پاک کرد و رفت. چرا و به چه دلیل؟ هیچ پاسخی دریافت نکرده‌ایم. هیچ کس نمی‌داند. چگونه است اثری که به مقاومت مردانه مردم خرمشهر در برابر دشمن می‌پردازد با سلیقه برخی مسئولان جور در نمی‌آید و دو سال پشت دروازه های پخش می‌ماند؟ گناه ما چه بود؟ صدای ما به جایی می‌رسد؟

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..