پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

پس از حواشی موسیقایی «خودمونی»؛

مهران رجبی مجری برنامه «خودمونی» پس از حواشی پیش آمده درباره یکی از قسمت های این برنامه که با محوریت صدای زنده یاد سهراب محمدی به وجود آمد، توضیحاتی را ارائه داد.
مهران رجبی مجری برنامه «خودمونی» پس از حواشی پیش آمده درباره یکی از قسمت های این برنامه که با محوریت صدای زنده یاد سهراب محمدی به وجود آمد، توضیحاتی را ارائه داد.

هنرمندنیوز: مهران رجبی مجری مسابقه «خودمونی» پس از حواشی ایجاد شده درباره قسمتی از این برنامه که در آن از صدای زنده یاد سهراب محمدی خواننده و نوازنده فقید موسیقی شمال خراسان برای اجرای یکی از آیتم‌ها استفاده شده بود، توضیحاتی را ارائه داد.

مهران رجبی در این ویدئو توضیح داد: سلام به حضور مردم خوب خراسان شمالی و کرمانجی های مرزدار گرامی که عمرشان دراز باد، در یکی از قسمت‌های برنامه «خودمونی» خواستیم یادی کرده باشیم از استاد بلامنازع موسیقی کشورمان مرحوم سهراب محمدی، اما ظاهراً این یادآوری و عشق ما برای برخی دوستان ما دلخوری فراهم کرده، اگر چنین است از طرف خودم و تمامی عوامل «خودمونی» عذرخواهی می‌کنیم و انشالله که رفاقت ما تا خودمونی های دیگر برقرار و برمدار باشد.

این بازیگر در ادامه این ویدئو افزود: حدود ۱۷ سال پیش برای صرف ناهار یک بار خدمت استاد سهراب محمدی رسیدم و از ابراز علاقه خود به این هنرمند عزیز گفتم. اول به دلیل اینکه علاقه مند موسیقی نواحی هستم؛ دوم به این دلیل که هم نام پدرم هستید و سوم اینکه خیلی شبیه به مرحوم موذن زاده اردبیلی هستید و اینکه شما در شمال شرق و مرحوم موذن زاده در شمال غرب قرینه جغرافیایی هستید باید به فال نیک گرفت. به هر حال اوقات خوشی بود که سپری شد.

بر اساس این گزارش چندی پیش در یکی از برنامه‌های خودمونی شبکه سه سیما که با اجرای مهران رجبی روی آنتن می‌رود، پس از پخش بخشی از ترانه شاره جان توسط سهراب محمدی از هنرمندان فقید موسیقی کرامانجی، از یک شرکت کننده خواسته می‌شود صدای او را تقلید کند، شرایطی که موجب خنده حاضران می‌شود و پس از آن نیز مخاطبان و اهالی موسیقی نسبت به این اقدام واکنش‌های تندی نشان دادند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..