سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

ایفای نقش یک معتاد در سریال «طلاق»

یک بازیگر سینما و تلویزیون، گفت: همیشه اولوتیم این بوده که نقشم از خودم خیلی دور باشد و طوری باشد که توانایی مانور دادن روی آن را داشته باشم.
یک بازیگر سینما و تلویزیون، گفت: همیشه اولوتیم این بوده که نقشم از خودم خیلی دور باشد و طوری باشد که توانایی مانور دادن روی آن را داشته باشم.

هنرمندنیوز: «مهرداد ضیایی» درباره حضور خود در سریال «طلاق» گفت: در سریال آقای طالبی نقش فردی را دارم که  چند مقطع از زندگیش را می بینیم و او به شدت در دام اعتیاد افتاده است.

وی ادامه داد: در همین اثنی این فرد با مردی آشنا می شود که به طور اتفاقی زندگیش را تغییر می دهد همچنین در سریال نقش خاک به کارگردانی آرش معیریان نیز نقش فرعی دارم که البته در خلال قصه تاثیر گذار هم هست.

این بازیگر در ادامه درباره اینکه در انتخاب نقش هایش چه ویژگی پررنگ تر است؟ افزود: طبیعتا جدای از نقش که برایم مهم است افرادی که بالای سر کار هستند نیز برایم اهمیت دارند. نقش هم برایم خیلی مهم است و درگیر شدن با نقش هایم را خیلی دوست دارم. همیشه اولوتیم این بوده که نقشم از خودم خیلی دور باشد و طوری باشد که توانایی مانور دادن روی آن را داشته باشم.

ضیایی تا به حال در سریال های حکایت های کمال، سرگذشت، محکومین، شوق پرواز، مختارنامه، در مسیر زاینده رود و ... به ایفای نقش پرداخته است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..