شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۸ مه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

گفتگوی «هنرمندنیوز» با یکی از پر مخاطب‌ترین هنرمندن دنیای مجازی

مهسا آقادادی، متولد یازده آبان هزار و سیصد و هفتاد و سه، اصفهان، لیسانس زبان ادبیات انگلیسی، مهسا آقادادی که یکی از پرمخاطب ترین هنرمندان دنیای مجازی در سبک و ایده پردازی مقوله طنز است.
مهسا آقادادی، متولد یازده آبان هزار و سیصد و هفتاد و سه، اصفهان، لیسانس زبان ادبیات انگلیسی، مهسا آقادادی که یکی از پرمخاطب ترین هنرمندان دنیای مجازی در سبک و ایده پردازی مقوله طنز است.

هنرمندنیوز: با مهسا آقادادی که به زودی سریال «شهرت هرت» را با بازی او شاهد خواهیم بود، گفتگویی کوتاه داشته ایم که با هم می خوانیم.

چرا ایده طنز را برای کارهایتان انتخاب کرده اید؟

من از بچگی مجلس گرم کن فامیل بودم و بعد هم در مدرسه همیشه بچه ها را دور خودم جمع می کردم و خاطره یا اتفاق های خنده دار را تعریف می کردم، سر کلاس هم خیلی خیلی شوخی موقعیتی می کردم و کلاس از خنده روی هوا می رفت و گاها مربی ها عصبی می شدند چون کنترل کلاس از دست آنها خارج می شد ولی چون درس من خوب بود چیزی به من نمی گفتند، علاقه شدیدی به بازیگری داشتم و اینقدر هدفم جدی بود که کمدی و بازیگری را ادغام کردم و تبدیل به یک بازیگر کمدی شدم.

انتظار این حجم از برخود و استقبال مخاطب را داشتید؟

راستش را بخواهید انتظار بیشتری هم دارم چون مخاطب هنوز هنوز خود واقعی من را ندیده است و بیشتر به خاطر شرایطم و محدودیت هایم بعضی وقت ها خودم را سانسور و محدود می کنم و همین باعث می شود که نتوانم طنز واقعی ام را نشان بدهم، البته کار در فضای مجازی خیلی کار من را راحت تر کرد چون دستم بازتر بود ولی در رسانه واقعا نتوانستم خودم را نشان بدهم و واقعیت را بخواهید از رسانه یک مقدار می ترسم.

برای بیشتر دیدن شدن کارهایتان چه ویژه گی هایی را در نظر می گیرید؟

برای بیشتر دیده شدن، سعی می کنم به ایده های ناب فکر کنم و کیفیت کار خود را بالا ببرم، روزانه هزاران ایده به ذهنم می رسد ولی از آنجایی که وسواس فکری دارم آنها را رد می کنم و همیشه دنبال بهترین هستم، به نظر من اگر ایده خوب باشد خود به خود فضا برای دیده شدن محیا می شود.

ازدواج چقدر می تواند به رشد در این موضوع کمک یا مانع پیشرفت در این موضوع شد؟

خیلی ها معتقد هستند که ازدواج محدودیت است، من هم اوایل همین نظر را داشتم و خب خیلی از آقایان هم هستند که نسبت به این موضوعات و این حرفه مخالفت می کنند، البته الان خیلی خوب شده و تعصبات دیگر مثل قبل نیست، من حس می کنم اگر ازدواجی باشد که باعث پیشرفت باشد و طرف بتواند مشوق باشد و کمک کننده باشد من اولین نفری هستم که ازدواج می کنم.

عکس العمل خانواده چه بود و آیا آنها مخالفتی نداشتند که دختر آنها به سمت اجرای کمدی در این پلتفرم نرود؟

خانواده من کاملا با این حرفه مخالف بودند، مادرم که می گفت به خاطر اینکه پسر در این حرفه زیاد است اجازه نمی دهم و پدرم هم می گفت پولی در این حرفه نیست ولی من واقعا هدفم محکم بود و به سمت آن رفتم، خانواده هم هم وقتی دیدند دارم در این مسیر موفق می شوم کوتاه آمدند و مشوق من شدند.

مهسا آقادادی یکی از پر مخاطب‌ترین هنرمندن دنیای مجازی

پیشنهادی برای خانم هایی که به این حرفه علاقه دارند دارید؟

ما متاسفانه علاقه مند به این حرفه زیاد داریم ولی جنم و استعداد کم است، پیشنهاد من این است که اگر واقعا استعداد دارند و می توانند در این حرفه فعالیت کنند، جنبه رقابت سالم دارند، صبور هستند، می توانند از پس خودشون بر بیایند و قوی ظاهر شوند به این حرفه بیایند، چون ما خانم ها روحیه خیلی لطیفی داریم و به جرات می توانم بگویم بعضی وقت ها به خودم می گویم اگر زبان نداشتم از خودم دفاع کنم و صبور نبودم و یک سری حرفها را نادیده نمی گرفتم نمی توانستم وارد این حیطه شوم.

چقدر جلوی آینه این کارها را تمرین می کنید؟

من همیشه از بچگی جلوی آینه حتی درس می خوندم و همیشه نقش معلم را برای درس خواندن بازی می کردم جوری که دارم درس می دهم نه درس می خوانم، واقعا روش خوبی بود، من لحظه لحظه در اطرافم دنبال موقعیت طنز می گردم و گاهی خودم را در موقعیت های تصویر تصور می کنم، خیلی خیلی روش خوبی است.

جالبترین اتفاقی که در فضای مجازی در مواجه با مردم تا امروز داشته اید چه بوده است؟

جالب ترین اتفاق این است که در عین حال که یک سری در فضای مجازی چون ارتباطشان غیر مستقیم است واقعا همه حرفی را می زنند و گاها حرفای زشت و رکیک ولی نمی دانم چرا تا الان در فضای واقعی هیچوقت کسی مستقیم به من توهین نکرده است یا اگر خوشش نیامده رد شده ولی در فضای مجازیاینگونه نبوده است، البته ناگفته نماند که واقعا یک تعداد آدمها خیلی ماه هستند و به من انرژی می دهند و من آنها را واقعا دوست دارم.

بیشتر کامنت ها در چه رابطه است و کامنت جالبی هم داشته اید که در خاطر شما مانده باشد؟

کامنتها معمولا خوب هستند و سعی می کنم به کامنت های بد توجه نکنم، در واقع بی حس شده ام ولی واقعا کامنت هایی را که به من انرژی می دهد را دوست دارم، کامنتهای جالب زیاد دارم ولی جالب ترین کامنت ها وقتی است که مخاطب خیلی خیلی تیز است و سوتی های من را می گیرد.

مهسا آقادادی یکی از پر مخاطب‌ترین هنرمندن دنیای مجازی

به بازیگری فکر نمی کنید و پیشنهادی نداشته اید؟

اتفاقا هدف اصلی من بازیگری است، پیشنهاد هم در اصفهان داشته ام و هم در تهران و الان چند سریال و سینمایی کار کرده ام که هنوز پخش نشده است، همین الان هم سر سریال هستم و واقعا عاشق بازیگری هستم و از آن لذت می برم.

دوست دارید در کنار کدام هنرپیشه ها و برای کدام کارگردان بازی کنید؟

خوب مسلما در کنار بازیگران مطرح کار کردن آرزوی هر بازیگری است، دوست دارم در کنار بازیگرانی کار کنم که از تجربیات آنها بتوانم استفاده کنم و الگو باشند، واقعا خیلی خیلی زیاد هستند و اسم خاصی به ذهنم نمی آید، کارگردان هم آقای حسن فتحی را خیلی دوست دارم.

شهرت را دوست دارید؟

روزهای اول خیلی دوست داشتم که همه من را بشناسند ولی بعدا خیلی خیلی سخت شد چون جاهایی که در زندگی روزمره شخصی بودم دلم نمیخواست کسی من را بشناسد چون بالاخره همه آدمها یک زمان هایی دوس دارند که در خودشان باشند برای همین آن لحظه ها دلم می خواست کسی من را نشناسد چون شاید نمی توانستم آنطور که هستم خاکی باشم و خیلی از این میت رسم ‌که مخاطب فکر کند خودم را می گیرم چون واقعا اینطوری نیستم.

مهسا آقادادی در گفتگو با هنرمندنیوز

حرف پایانی برای مخاطبان خودتان و هنرمندنیوز؟

حرفی ندارم! واقعا از زندگی ام راضی هستم، خدا راشکر که به آرزوی بچگی ام نزدیک شده ام، دلم می خواهد همه آدمها از خوشحالی هم نوع خودشان خوشحال باشندف خیلی خیلی اعتقاد دارم که در زندگی ما تاثیر مثبت دارد و من هرچی انرژی بگیرم انرژی هم منتقل می کنم، واقعا مردم را دوست دارم  و امیدوارم آنها هم من را هر روز بیشتر دوست داشته باشند.

 

  • عباسعلی اسکتی

 

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..