یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

گفتگوی هنرمندنیوز با یکی از پرمخاطب ترین بلاگرهای اینستاگرام

مهسا غضنفری، متولد بیست خرداد هزار و سیصد و هفتاد و دو، تهران، شمیرانات، فارغ التحصیل برق الکترونیک و طراحی لباس، از ده سال پیش فعالیت در زمینه مد و فشن را آغاز کرده است، مهسا غضنفری یکی از پرمخاطب ترین بلاگرهای دنیای مجازی است.
مهسا غضنفری، متولد بیست خرداد هزار و سیصد و هفتاد و دو، تهران، شمیرانات، فارغ التحصیل برق الکترونیک و طراحی لباس، از ده سال پیش فعالیت در زمینه مد و فشن را آغاز کرده است، مهسا غضنفری یکی از پرمخاطب ترین بلاگرهای دنیای مجازی است.

هنرمندنیوز: با مهسا غضنفری که یکی از خوش ایده ترین و پرمخاطبترین بلاگرهای دنیای مجازی است گفتگویی کوتاه داشته ایم که با هم می خوانیم.

انتظار این حجم از برخود و استقبال مخاطب را در اینستاگرام داشتید؟

می توانم بگویم که من حدود سه سال و نیم پیش پیجی داشتم که دو هزار نفر فالوور داشت و این پیج پرایویت بود، بعد از اینکه یک سری کالا تولید کردم دیدم این وسط مشکلی وجود دارد پس ترجیح دادم که مردم اول مهسا غضنفری را بشناسند و بعد از برند من خرید کنند، به خاطر همین کار بلاگری را در فضای مجازی شروع کردم، ابتدا پیج را پابلیک و سپس شروع به تولید محتوا کردم، خدا را شکر این تولید محتوا مورد پسند دیگران قرار گرفت و مخاطب جذب کردم.

برای بیشتر دیدن شدن کارهایتان چه ویژه گی هایی را در نظر می گیرید؟

باید کار را بلد باشید و علم آن را داشته باشید، این جزو تخصص شما است که حتما باید این علم آپدیت شود و همیشه آن را به روز کنید.

جالبترین اتفاقی که در فضای مجازی در مواجه با مردم تا امروز داشته اید چه بوده است؟

جالبترین اتفاق که در فضای مجازی با آن مواجه شده ام این بوده است که آدمها وقتی بفهمند که شما واقعا تخصص دارید به شما اعتماد می کنند و واقعا واقعی هستند، هیچ چیز به نظر من مجازی نیست و گاهی اوقات آنقدر به من کمک می کنند و هوای من را دارند که این برای من خیلی جذاب است، اینکه یک نفر شما را ندیده و با یک گوشی موبایل اینگونه با شما ارتباط می گیرد و چقدر قشنگ می تواند کنار و همراه شما باشد.

حرفه مد در ایران با معیارهای جهانی آن چقدر تفاوت دارد؟

شاید اگر این سوال را دو سال پیش از من می پرسیدید می گفتم خیلی عقب هستیم اما امروز اینقدر طراح های با سلیقه و خلاقی داریم که واقعا طبق مد روز پیش می رویم و هیچ فرقی نداریم، اینقدر اینترنت و این مزرعه جهانی را داریم که اگر چیزی آن سمت دنیا ببینید می توانید در ایران پیاده سازی کنید، از نظر من مد در ایران پیشرفت خوب و چشمگیری داشته است.

به بازیگری فکر نمی کنید و پیشنهادی نداشته اید؟

خیلی پیشنهاد بازیگری داشته ام اما دوست ندارم، به عنوان طراح لباس در فیلمهای سینمایی کار کرده ام و بیشتر دوست دارم اگر دوباره به سینما برگردم همان را انتخاب کنم.

اگر این اتفاق بیفتد دوست دارید در کنار کدام هنرپیشه ها و برای کدام کارگردان بازی کنید؟

اگر بخواهم در کنار کسی کار کنم از میان بازیگرهای خانم ساره بیات و در میان آقایان هم کامران تفتی و سینا مهراد را ترجیح می دهم.

خانم غضنفری، شهرت را دوست دارید؟

شاید یک مقدار عجیب باشد اما شهرت را خیلی دوست دارم، شهرت یک مقدار اذیت کننده اما جذاب است.

بهترین تعریفی که از خودتان شنیده اید چه بوده است؟

بهترین تعریفی که از خودم شنیده ام این بوده که خیلی مهربان هستم و این مهربانی گاهی ممکن است خود من را اذیت کند، همیشه به من می گویند فکر نمی کردیم حداقل در برخورد اول و وقتی برای اولین بار با شما آشنا می شویم تا این اندازه مهربان باشید.

پیشنهادی برای خانم هایی که به این حرفه علاقه دارند دارید؟

با دو تا عکس و دو تا تعریف اطرافیان وارد این سیستم نشوید، متاسفانه ما این را می بینیم که به صورت قارچ گونه این جریان افزایش پیدا می کند ولی بعد از مدتی از صحنه محو می شوند چون تخصصی ندارند، اگر تخصص و حرفی برای گفتن دارید وارد این حرفه بشوید چون دنیا دنیایی است که اگر حرف زدن بلد نباشید نمی توانید پیشرفت کنید.

چقدر جلوی آینه این کارها را تمرین می کنید؟

من ذاتا اعتماد به نفس دارم و بیشتر از اینکه جلوی آینه تمرین کنم با خودم سخن ها را تکرار می کنم.

بیشترین دایرکتی که دارید در چه رابطه است؟

بیشترین دایرکتی که دارم راجع به ست کردن لباس است و اینکه چگونه از رنگها استفاده کنیم؟ اینکه ما داریم به فلان مراسم می رویم و آیا می توانید به ما کمک گنید؟

آخرین فیلم و کتاب خوبی که خوانده و دیده اید را معرفی می کنید؟

آخرین کتابی که خوانده ام «همه بازاریابان دروغ می گویند» که واقعا کتاب جذابی بود و آخرین فیلمی هم که دیده ام یک فیلم ترکیه ای بود، به دلیل اینکه من زبان ترکی استانبولی می خوانم و یک سری فیلمهای زبان ترکی می بینم.

اگر با خودتان ملاقات کنید از خودتان خوشتان خواهد آمد؟

بله چون من یک دختر مستقل و در عین حال شیک و قوی هستم، به این دلایل صد در صد از خودم خوشم خواهد آمد.

در انتخاب یک لباس به چه المان هایی توجه می کنید؟

در انتخاب لباس همیشه به این دقت می کنم که قرار است کجا بروم و با چه آدمهایی روبرو می شوم، اگر قرار است در طول روز چند جا بروم طبق آن چند جا لباس انتخاب می کنم، همیشه اعتقاد دارم قبل از اینکه من حرف بزنم اطرافیان به لباس من نگاه می کنند، این برای من مهم است که هیچوقت با کفش پاشنه بلند به پاساژ نروم و یا برای یک قرار کاری هیچوقت استایل کژوآل ندارم، در کل سبک و استایل من کلاسیک مینیمال است.

حرف پایانی برای مخاطبان هنرمندنیوز و خودتان؟

اگر به چیزی علاقه دارید دنبال علاقه خودتان بروید، شاید هزار بار شکست بخورید ولی هیچوقت ناامید نشوید،  بعد از شکست پیروزی است و همیشه وقتی تلاش کنید خیلی از راه ها برای شما باز می شود، تشکر می کنم از هنرمندنیوز که به من این تریبون را داد تا با مخاطبهای شما و خودم صحبت کنم، آرزوی موفقیت برای همه.

 

عباسعلی اسکتی

تبلیغات

دیدگاه ها:

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..