شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ ۲۸ ژانویه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مهلت ارسال آثار متقاضیان شرکت در «همایش ملی تئاتر برای نوجوانان» از سوی دفتر پژوهش، آموزش و انتشارات اداره کل هنرهای نمایشی تا ۳۱ شهریور تمدید شد.
مهلت ارسال آثار متقاضیان شرکت در «همایش ملی تئاتر برای نوجوانان» از سوی دفتر پژوهش، آموزش و انتشارات اداره کل هنرهای نمایشی تا ۳۱ شهریور تمدید شد.

هنرمندنیوز: به نقل ازروابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، با توجه به استقبال پژوهشگران و هنرمندان به منظور شرکت در «همایش ملی تئاتر برای نوجوانان» مهلت ارسال آثار به این رویداد تمدید شد. محور پذیرش آثار در این همایش با توجه به فراخوان اعلامی در قالب مقاله خواهد بود.

دبیرخانه این رویداد در نظر دارد پیشنهاد شرکت‌کنندگان را برای ارائه آثار در قالب‌های دیگر از جمله نشست‌ یا پنل‌های علمی- تخصصی و سخنرانی نیز مورد بررسی قرار دهد. علاقه‌مندان برای ارسال آثار و ارائه پیشنهاد در ارتباط با قالب اثر خود، می‌توانند تا ۳۱ شهریور به نشانی اینترنتی https://namayesh.org  مراجعه کنند.

«همایش ملی تئاتر برای نوجوانان» توسط دفتر پژوهش، آموزش و انتشارات اداره کل هنرهای نمایشی با هدف ترغیب سیاستگذاران، متخصصان، دانشگاهیان و جامعه حرفه‌ای تئاتر کشور با رویکرد میان‌رشته‌ای و محوریت توجه به جایگاه دوران نوجوانی در قالب سخنرانی، ارائه مقاله و برگزاری نشست‌های علمی- تخصصی در آبان سال جاری برگزار خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..