سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ۴ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

گفتگوی هنرمند با طراح لباس

مهنا باقرى شهسوار، متولد دوم فروردین هزار و سیصد و شصت و هشت، شهسوار «تنكابن»، تجربه فعالیت در زمینه های بلاگری، طراحی لباس و مدیریت برند مهنا شهسوار، کار آفرین و یکی از پرمخاطب ترین چهره های دنیای مجازی، با «مهنا شهسوار» گفتگویی چالشی داشته ایم که شما را به خواندن آن دعوت می کنیم.
مهنا باقرى شهسوار، متولد دوم فروردین هزار و سیصد و شصت و هشت، شهسوار «تنكابن»، تجربه فعالیت در زمینه های بلاگری، طراحی لباس و مدیریت برند مهنا شهسوار، کار آفرین و یکی از پرمخاطب ترین چهره های دنیای مجازی، با «مهنا شهسوار» گفتگویی چالشی داشته ایم که شما را به خواندن آن دعوت می کنیم.

هنرمندنیوز: در مورد برند پوشاکتان صحبت می کنید؟

تاسیس برند پوشاک «مهنا شهسوار» یک خواسته عمیق قلبی دیرینه بوده که به لطف خدا موفق به راه اندازی اش شدم، در حال حاضر در دو لاین‌ این پوشاک در حال تولید است که شامل عبا، مانتو، شومیز، کت وشلوار و پیراهن هاى متنوع است که با تمرکز بالاى تیم تولید سعى داریم بازار بزرگى در ایران و خاورمیانه ایجاد کنیم.

ایده این حرکت و خلق این کار چگونه به ذهن شما رسید؟

من معتقد هستم خواسته عمیق قلبى براى شروع حرکت و فوران ایده هاى خلاقانه به شدت کافی است، من از زمانى که احساس کردم توانایى و پتانسیل و علاقه قلبى به طراحى لباس و مد وفشن دارم کم کم در مسیرش قرار گرفتم و در نهایت هم به ایستگاه اول چشم اندازم یعنى راه اندازى برند شخصى رسیدم.

در زمینه های دیگری نیز فعالیت می کنید، در این باره توضیح می دهید؟

بله تقریبا نه سال می شود که فعالیتم را در فضاى مجازى شروع کرده ام و به صورت جدى در حوزه بلاگرى و فروش پوشاک و نتورک مارکتینگ مشغول هستم، البته که در تمام این سالهایى که گذشت فعالیت هاى مختلف دیگرى هم داشتم که در نهایت این سه شغل پویا و پایدار ماند.

فضاى بلاگرى را چقدر جدی دنبال می کنید و در آن مقوله دنبال چه هستید؟

بلاگر به کسى می گویند که تولید محتوا در راستاى شغل، حرفه، تخصص یا توانمندی ها و علاقه هایش دارد، با توجه به موج جدید مشاغل در هر نوع بستر مجازى هرگونه فعالیت منجر به بلاگرى آن حوزه می شود، چه فروش، چه لایف استایل و چه آموزش، من هم به عنوان کاربرى که در این فضا سرمایه گزارى زمان و انرژى کرده ام قطعا تمام تلاشم را می کنم که نهایت استفاده را ببرم و سهم بزرگى از فراوانى نعمت در این بازار نامحدود جهانى داشته باشم.

چشم انداز شما در رابطه با پوشاک و برند خودتان چیست؟

چشم اندازى که در ابتداى مسیر براى برند «مهنا شهسوار» در نظر داشتم ایجاد بازار جهانى و تبدیل آن به تجارت بین المللى بوده واست، من و تیم بی نظیر و بزرگ تولید تمام تلاشمان را خواهیم کرد که در خاورمیانه لباس هاى فاخر ایرانى را به عنوان الگوى بی نظیر پوشش در تمام کشورهاى همسایه گسترش دهیم.

در کارتان چه مقدار پیرو مد و جذابیت های آن هستید؟

به نظر من مد تعریفى از ذهنیت و خلاقیت طراحان این حوزه است که با خلق ایده هاى نو مد و سبکى نوین از طراحى پوشاک را ارائه می دهند، بر همین اساس ترجیح من این است که همواره سبکى از خودم را در دنیاى مد و فشن در مجموعه بزرگمان ارائه بدهم، تمام تلاشم را خواهم کرد کمترین الگو بردارى از ایده هاى نوین دیگران داشته باشم و تمام تمرکزم روى خلق ایده هاى ذهنى خودم باشد.

کمى پیش تر گفتید نتورک مارکتینگ کار می کنید، کمى بیشتردر این رابطه صحبت می کنید؟

بله با کمال میل، حدودا دو سال می شود که وارد تجارت بزرگ و بى حد و مرز بازاریابى شبکه اى شده ام و به صورت جدى فعالیت می کنم، خدا را شکر تیم فروش بزرگى در ایران و خارج از کشور ساخته ام که هر روز بزرگتر می شود، جا دارد تشکر کنم از جناب محمد وطن دوست عزیز مدیر عامل و رئیس هیات مدیره هلدینگ وطن زرین  که سفره اى به پهناى تمام کشورها پهن کرده اند و به واسطه این تجارت تعداد افراد بسیار بسیار زیادى به درآمدهاى قابل توجهى رسیده اند، خدا را شکر این سفره هر روز بزرگ وبزرگتر می شود و تشکر می کنم از لیدرها و تمام افراد سازمان فروشم که عاشقانه در این مسیر تجارى کنار هم قرار گرفته ایم و با هدف مشترکى در حرکت هستیم.

کمی هم از فضای تجاری خارج شویم، دائم در حرفهایتان اسم خدا را می آورید، ارتباطتان با خدا چگونه است؟

تقریبا تمام افرادی که من را چه در اطرافیان و چه در فضای مجازی می شناسند می دانند که همیشه به خدا به نام پدر آسمانی یاد می کنم و به جرات و با تمام وجودم همیشه گفته ام که خداوند تنها کسی بوده که از دوران کودکی تا به الان همواره حامی و پشتیبان من در تمام مراحل زندگی ام بوده و تمام موفقیت ها و دستاوردهای زندگی ام را مدیون این عشق الهی هستم، هر روز و هر ساعت و هر لحظه یادش در جسم و جانم قوت قلب و نیروی حرکت برای من است.

از عشق آسمانی گفتید، آیا عشق زمینی را هم تجربه کرده اید؟

بله! با تمام وجود و با تک تک سلول های بدنم.

و کلام آخر؟

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی... وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی، باور قلبی من این است که کافی ست به قلبمان رجوع کنیم تا کارها بر ما آسان گردد، اگر آدمی به قدرت و حقیقت درون خودش پی ببرد هیچوقت خودش را کوچک و جهانش را محدود نمی بیند، این جهان سرشار از خیر و برکت و فراوانی است، کافی است آن را باور کنیم و‌ عینک کمبودها و نبودها را از چشممان برداریم و با نگاه فراوانی به سمت خواسته هایمان حرکت کنیم تا درهای خیر و برکت هر لحظه به روی ما باز شود.

Instagram: mohanna_shahsavar

گفتگو: عباسعلی اسکتی

 

تبلیغات


Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'wp_posts' is marked as crashed and should be repaired in /home/honarma2/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2056

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..