جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ۳۱ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

۹ عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بیست‌ و دومین مسابقه بین‌المللی نقاشی محیط زیست JQA ژاپن که در سال ۲۰۲۲ برگزار شد موفق به کسب جایزه و دیپلم افتخار شدند.
۹ عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بیست‌ و دومین مسابقه بین‌المللی نقاشی محیط زیست JQA ژاپن که در سال ۲۰۲۲ برگزار شد موفق به کسب جایزه و دیپلم افتخار شدند.

هنرمندنیوز: به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این دوره از مسابقه ۶ هزار و ۳۹۰ اثر از ۶۱ کشور جهان شرکت داشتند که از این تعداد ۳ نفر از اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری موفق به کسب جایزه اول و ۶ نفر دیگر موفق به دریافت دیپلم افتخار بخش بین‌الملل شدند.

بیست و دومین مسابقه بین‌المللی نقاشی محیط زیست JQA کشور ژاپن با موضوع «انتخاب سبک زندگی دوستدار محیط زیست» برگزار شد.

در این مسابقه حلما حسن‌زاده ۷ ساله از مرکز کانون محمودآباد استان مازندران، اسماً نجفی ۱۲ ساله از مرکز شماره ۵ کانون تبریز استان آذربایجان‌شرقی و ستاره شاویسی ۱۲ ساله از مرکز شماره ۵ کانون کرمانشاه جایزه اول بخش بین‌الملل را کسب کردند.

همچنین ایلیا قربانی ۸ ساله از مرکز کانون محمودآباد مازندران، زهرا خرم‌دل ۱۱ ساله از مجتمع کانون شهر تبریز استان آذربایجان‌شرقی، الناز خدابخشی ۱۱ ساله از مرکز کانون چرمهین اصفهان، نازلی جام‌لو ۱۱ ساله از مجتمع کانون تبریز آذربایجان‌شرقی، معصومه قاسمی ۱۱ ساله از مرکز کانون شهر قدس استان تهران و ثنا عبدالله‌زاده ۱۵ ساله از مرکز کانون ماکو استان آذربایجان‌غربی موفق به دریافت دیپلم افتخار بخش بین‌الملل این مسابقه شدند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ۱۶۳ اثر اعضای خود را از سراسر کشور به این مسابقه ارسال کرده بود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..