جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ۲ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فصل دوم مسابقه تلویزیونی «میدون» از فردا (پنجشنبه ۲۸ فروردین) بدون حضور تماشاگر و با در نظرگرفتن تمهیدات بهداشتی ضبط و روانه آنتن شبکه سه سیما می‌شود.
فصل دوم مسابقه تلویزیونی «میدون» از فردا (پنجشنبه ۲۸ فروردین) بدون حضور تماشاگر و با در نظرگرفتن تمهیدات بهداشتی ضبط و روانه آنتن شبکه سه سیما می‌شود.

به گزارش هنرمندنیوزبه نقل از روابط عمومی مسابقه «میدون»، فصل دوم رقابت کسب و کار «میدون» از پنجشنبه و جمعه شب‌های هر هفته، بعد از خبر ساعت ۲۲ شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود.

این مسابقه تلویزیونی که محوریت «جهش تولید» را در فصل دوم تولید خود دنبال می‌کند، کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه‌کنندگی سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی است. سری دوم این برنامه تا اطلاع ثانوی بدون تماشاگر و با در نظر گرفتن تمهیدات بهداشتی ضبط و پخش می‌شود.

مصطفی خلیلی درباره سامانه زنجیره‌ای سوپرمارکت، محمد شریفی درباره آموزش از راه دور و محمد ماسوری درباره تولید محتوای صوتی و تصویری در نخستین برنامه از فصل دوم این مسابقه طرح های خود را مطرح می‌کنند.

همچنین در دومین برنامه از سری جدید مسابقه «میدون» که جمعه ۲۹ فروردین از ساعت ۲۲:۳۰ پخش خواهد شد، مهدی قمری درباره سامانه پسماند، سید امیر بهادر سیفی درباره ماشین آلات فرآوری خشکبار و محمد نزل آبادی درباره خطوط هوشمند تلفن طرح های کسب و کار خود را ارائه می‌دهند.

مینا مهرنوش، علیرضا نبی، علیرضا یونچی، پرویز کرمی و امیرحسین اسدی گروه داوران سری جدید مسابقه تلویزیونی «میدون» را تشکیل می‌دهند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..