جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ۳۱ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛

مدیر فرهنگی هنری منطقه ۲۰ و رئیس فرهنگسرای ولاء گفت: همزمان با برگزاری یازدهمین دوره جشنواره «صددانه یاقوت»، ویژه برنامه «انار اوتورماغ» با میزبانی از آذری زبان‌ها در این فرهنگسرا برگزار می‌شود.
مدیر فرهنگی هنری منطقه ۲۰ و رئیس فرهنگسرای ولاء گفت: همزمان با برگزاری یازدهمین دوره جشنواره «صددانه یاقوت»، ویژه برنامه «انار اوتورماغ» با میزبانی از آذری زبان‌ها در این فرهنگسرا برگزار می‌شود.

هنرمندنیوز: محسن دستمالچی با اعلام این خبر اظهارداشت: مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۲۰ و فرهنگسرای ولاء در نظر دارد در حاشیه برگزاری جشنواره «صد دانه یاقوت»، مراسم «انار اوتورماغ» را با حضور جمعیت «مهربانی‌ها» و هنرمندان آذری برگزار کند.

وی افزود: «انار اوتورماغ» جمعه (۱۱ آذر) از ساعت ۱۷:۳۰ میزبان خانواده‌هاست و برنامه‌هایی نظیر موسیقی محلی آذری، نمایش آیین‌های سنتی و ... برای این مراسم در نظر گرفته شده است.

دستمالچی درباره برگزاری جشنواره «صد دانه یاقوت» در فرهنگسرای ولاء گفت: این جشنواره در بخش‌های متنوع شامل عرضه انار و مشتقات آن، نمایشگاه سوغات استان‌ها و صنایع دستی اقوام، برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری برای آشنایی شهروندان با میراث فرهنگی، تولیدات هنری و صنایع دستی نقاط مختلف ایران تدارک دیده است.

وی بیان کرد: امکان استفاده از همه بخش‌های جشنواره از ساعت ۱۳ تا ۲۱ فراهم است و علاوه بر آن، از ساعت ۹ تا ۱۲ امکان بازدید گروهی در نظر گرفته شده که مدارس با هماهنگی با فرهنگسرا می‌توانند به صورت گروهی در جشنواره «صد دانه یاقوت» حاضر شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این جشنواره به نشانی شهر ری، میدان نماز، خیابان کمیل، فرهنگسرای ولاء مراجعه کنند.

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران جشنواره «صد دانه یاقوت» را به منظور بهره‌مندی خانواده‌ها از برنامه‌های فرهنگی هنری در فضایی بانشاط، معرفی و آشنایی مخاطبان و شهروندان با مزایا و خواص انار، حمایت از باغداران و تولیدکنندگان انار از ۲۸ آبان تا ۱۱ آذر در فرهنگسراهای ولاء، اشراق، خاوران و بهمن برگزار می‌کند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..