چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

همزمان با هفتۀ کوچینگ ایران:

هفته کوچینگ ایران با مشارکت اعضاء خانواده کوچینگ از سراسر کشور، از هجدهم تا بیست و چهارم اردیبهشت‌ماه در حال برگزاری است.
هفته کوچینگ ایران با مشارکت اعضاء خانواده کوچینگ از سراسر کشور، از هجدهم تا بیست و چهارم اردیبهشت‌ماه در حال برگزاری است.

هنرمندنیوز: همزمان با هفته جهانی کوچینگ، فعالین این صنعت در ایران هم با هدف آشنایی هر چه بیشتر جامعه با کوچینگ، برنامه‌هایی تدارک دیده اند. شعار «کاوشگر توانمندی‌های خود باش» تأکیدی است بر باور به توانمندی تمام انسانها برای ارتقاء قابلیت‌هایشان در زندگی شخصی و حرفه‌ای. کوچینگ از نمای نزدیککوچینگ یک ارتباط گفت و گو محور میان دو انسان است از جایگاه کاملا برابر است! فرایندی که با پرسشگری، در جستجوی کشف و خلق آگاهی‌ در انسان است. این خدمت با پای‌بندی به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، محیطی امن را برای عمیق‌تر شدن در احساسات، افکار و باورها ایجاد می‌کند تا آنچه مانع تحول شخصی یا حرفه‌ای است شناخته شده و با بالفعل کردن توانمندی‌ها به سمت تحقق اهداف به پیش برویم. کوچ بدون کاستن یا افزدون چیزی بر آنچه که مراجع می‌گوید، بی قضاوت یا هدایت، همراهی خواهد کرد تا فرد با شناخت دقیق‌تر، مسیر تحول را خود طراحی و انتخاب کرده و با اقدام مناسب آن را بیازماید. گرچه این فرایند ساده به نظر می‌رسد، اما در شکل اصیل خود، بسیار اثرگذار و گاه شگفت‌آور است و از آن رو که دریافت‌ها همه از عمق وجود فرد سرچشمه می‌گیرند، پذیرفتنی‌تر و مؤثرتر خواهد بود. دعوت به تجربه کوچینگرویداد هفته کوچینگ ایران فرصتی برای آشنایی هرچه بیشتر نوجوانان و جوانان، خانواده ها، مدارس، مربیان و مدیران و صنوف و اقشار مختلف جامعه با مقوله کوچینگ و تأثیر آن بر زندگی است. اداره کل سلامت شهرداری تهران با حمایت از این رویداد، زمینه‌ساز قرار گرفتن خدمات کوچینگ در دسترس جمع بزرگ‌تری از شهروندان شده است. هفته کوچینگ ایران که با حمایت انجمن کوچینگ ایران برنامه ریزی و اجرا خواهد شد، دعوتی است برای آشنایی، تجربه و تأمل درباره نقش کوچینگ در تحول فردی و اجتماعی. ستاد برگزاری هفته کوچینگ ایران از تمامی علاقمندان دعوت می‌کند با مراجعه به سایت رسمی رویداد به نشانی irancoachingweek.com از این فرصت بهره گرفته و برای استفاده رایگان از تجربه حضوری آشنایی با کوچینگ نام نویسی کنند. جزئیات برنامه‌های عمومی این رویداد در روزهای آینده از طریق وب‌سایت رویداد و رسانه‌های عمومی منتشر خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..