یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ۴ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

بعد از شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، انتشارات روایت فتح اقدام به برگزاری مسابقه‌ای با عنوان «قهرمان من» کرده که در این مسابقه، دانش‌آموزان تمامی مقاطع تحصیلی خطاب به سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نامه نوشتند.
بعد از شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، انتشارات روایت فتح اقدام به برگزاری مسابقه‌ای با عنوان «قهرمان من» کرده که در این مسابقه، دانش‌آموزان تمامی مقاطع تحصیلی خطاب به سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نامه نوشتند.

به گزارش هنرمندنیوز و به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، محسن دریالعل مدیر عامل انتشارات روایت فتح در رابطه با مراحل فعلی برگزاری این مسابقه گفت: دبیرخانه مسابقه قهرمان من تشکیل شده و در حال بررسی نامه‌های ارسالی خطاب به سپهبد شهید قاسم سلیمانی هستند و مدتی است که تیمی موظف شده‌ است آثار رسیده به دبیرخانه را دسته‌بندی کرده و تحویل داوری اولیه بدهند.

دریالعل خاطرنشان کرد: بیش از ۳۵۰۰ نامه از سه طریق ایمیل، شبکه‌های مجازی و اداره پست به دبیرخانه مسابقه ارسال شده و این نامه‌ها بر اساس نام، نام خانوادگی، گروه سنی، استان ، شهر دسته‌بندی می‌شوند. بعد از این مرحله، آثار در چهار گروه سنی به چهار داور، برای داوری اولیه تحویل داده می‌شود. کل زمان تعیین شده برای مراحل ثبت سیستمی، داوری اولیه و تحویل به خانواده شهید حدود سه ماه پیش‌بینی شده که این پروسه از ماه پیش شروع شده است.

وی در رابطه با داوری آثار خاطرنشان کرد: در مرحله اولیه داوری از میان ۳۵۰۰ نامه ارسالی ۵۰۰ نامه توسط چهار داور انتخاب خواهد شد.مرحله بعدی داوری انتخاب ۱۱۰ اثر به عنوان برگزیده نهایی است که این تعداد، توسط خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی صورت خواهد پذیرفت. مطابق با اعلام قبلی به هر نفر جایزه نقدی ۲۰۰ هزار تومانی اهدا شده و همه این ۱۱۰ نامه در قالب یک کتاب از سوی انتشارات روایت فتح منتشر خواهد شد.

دریالعل افزود: در نظر داریم که نامه‌های برگزیده را از چند حیث بررسی کرده و در کتاب بگنجانیم. از جمله این موارد بررسی جنبه روانشناختی نامه‌ها خواهد بود که این نامه‌ها توسط چند روانشناس شناخته شده بررسی شده و مقاله‌های نوشته شده توسط این روانشناسان در کتاب منتشر خواهد شد. جنبه بعدی بررسی بُعد ادبی نامه‌ها خواهد بود که نامه‌ها را به چند نویسنده مطرح حوزه کودک و نوجوان تحویل خواهیم داد تا مقاله‌ای در رابطه با قوت ادبی آثار نوشته و آن مقاله نیز جزئی از مطالب کتاب خواهد بود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..