سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ ۳ اکتبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نام نویسی بیمه درمان تکمیلی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه و فعالان قرآن و عترت برای سال ۱۴۰۱ -۱۴۰۲ آغاز شد.
نام نویسی بیمه درمان تکمیلی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه و فعالان قرآن و عترت برای سال ۱۴۰۱ -۱۴۰۲ آغاز شد.

هنرمندنیوز: صندوق اعتباری هنر در راستای فراهم سازی سلامت جامعه‌ فرهنگی و هنری کشور و تأمین آرامش آنان به هنگام بروز بیماری ها، خدمات بیمه تکمیلی اعضای خود را از اول مهر امسال تا پایان شهریور سال آینده  ارائه می دهد.

با توجه به قرارداد بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر با شرکت بیمه دانا، هنرمندان، نویسندگان، روزنامه نگاران و فعالان قرآن و عترت عضو این صندوق می توانند از امروز (یکشنبه) تا پایان چهارشنبه ۲۳ شهریور با مراجعه به درگاه صندوق اعتباری هنر اقدام به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی کنند.
خدمات بیمه درمان تکمیلی در قالب ۳ طرح (امید، آرامش و رفاه) ارائه می شود تا اعضا بر اساس نیاز درمانی و توان مالی در یکی از طرح های بیمه تکمیلی ثبت نام کنند. پوشش های اصلی در بیمه‌ درمان گروهی برای تمامی طرح ها بدون سقف ارائه می شود.
با توجه به رسالت صندوق اعتباری هنر در حمایت از جامعه فرهنگ و هنر کشور، بیش از نیمی از حق بیمه سهم اعضا و افراد تحت تکفل از طرف صندوق در قالب یارانه پرداخت می شود. بر این اساس مبلغ پرداختی سهم اعضا به ازاء هر نفر برای طرح امید ۲۱۰ هزار تومان، طرح آرامش ۸۴۵ هزارتومان و طرح رفاه یک میلیون و ۷۹۵ هزار تومان است.
بر اساس اعلام روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، متقاضیان می توانند با انتخاب یکی از طرح ها، افراد تحت تکفل خود را نیز در همان طرح ثبت نام نمایند.
همچنین سرپرستان خانوار (بیمه شده اصلی) با پرداخت مبلغ ۷۹ هزار و ۶۰۰ تومان می توانند از مزایای بیمه عمر و حوادث برخوردار شوند که این مبلغ به حق بیمه سالانه بیمه شده اصلی اضافه می شود.
ثبت نام بیمه تکمیلی در یک مرحله و از طریق سایت صندوق ارائه می‌شود و ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق اعتباری هنر و دارا بودن بیمه پایه است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..