دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ ۲۸ نوامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کمپانی نتفلیکس اعلام کرد شکایت خود را از سازندگان موسیقی غیررسمی و ساخته شده بر اساس سریال معروف «بریجرتون» لغو کرده است.
کمپانی نتفلیکس اعلام کرد شکایت خود را از سازندگان موسیقی غیررسمی و ساخته شده بر اساس سریال معروف «بریجرتون» لغو کرده است.

هنرمندنیوز: سامانه نمایش آنلاین نتفلیکس در ماه جولای علیه «ابیگل بارلو» و «امیلی بیر» سازندگان موسیقی غیررسمی بر اساس سریال «بریجرتون» شکایت کرده بود؛ آلبوم موسیقی که بدون اجازه رسمی بر اساس سریال پربیننده «بریجرتون» ساخته شده بود و پس از انتشار در شبکه اجتماعی تیک‌تاک به موفقیت بزرگی دست یافت و توانست جایزه گرمی بهترین آلبوم موزیکال نمایشی را از آن خود کند.

«ابیگل بارلو» و «امیلی بیر» کنسرتی نیز برای اجرای این آلبوم موسیقی در مرکز کندی برگزار کردند که بهای بلیت آن بر هر نفر ۱۴۹ دلار بود و حتی از علامت رسمی سریال «بریجرتون» نیز استفاده کرده بودند.

با این حال، نتفلیکس اکنون از شکایت خود صرف نظر کرده است و البته هیچ دلیل خاصی برای لغو کردن این شکایت اعلام نکرده است.

قرار بود این آلبوم موسیقی در تاریخ ۲۰ سپتامبر در رویال آلبرت هال لندن نیز اجرا شود اما با شکایت نتفلیکس این کنسرت لغو شد.

سریال تاریخی «بریجرتون» در سال ۲۰۲۰ از سوی شبکه نتفلیکس عرضه و به سرعت به پربیننده‌ترین سریال این سامانه نمایش آنلاین تبدیل شد. پخش این سریال دو فصل و مجموع ۱۶ قسمت تا ۲۵ مارس ۲۰۲۲ ادامه داشت.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..