سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۷ مه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

حمید حامی که به‌تازگی پس از هفت سال آلبوم «نارنج و ترنج» را منتشر کرده، نخستین کنسرت خود را در زمانه کرونا ۱۲ بهمن‌ماه برگزار می‌کند.
حمید حامی که به‌تازگی پس از هفت سال آلبوم «نارنج و ترنج» را منتشر کرده، نخستین کنسرت خود را در زمانه کرونا ۱۲ بهمن‌ماه برگزار می‌کند.

هنرمندنیوز: حامی در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ روز سه‌شنبه ۱۲ بهمن‌ماه در سالن همایش ایرانیان میزبان مخاطبانش خواهد بود. پیش‌‌تر قرار بود کنسرت حامی ساعت ۲۱:۳۰ برگزار شود اما به دلیل استقبال علاقه‌مندان، این اجرا برای یک نوبت دیگر نیز تمدید شد. بلیت‌فروشی ساعت ۱۸:۳۰ کنسرت در سایت ایران کنسرت آغاز شده است.

حسن قنواتی‌نژاد، تهیه کننده این اجرا که طی سال‌ها فعالیت در عرصه موسیقی سابقه همکاری با خوانندگان متعدد داشته است، ضمن اعلام برگزاری کنسرت حامی در تهران از شروع همکاری با این خواننده خبر داد. نخستین کنسرت حامی بعد از شیوع ویروس کرونا، ۱۲ بهمن در سالن همایش ایرانیان به همت موسسه فرهنگی هنری نای و نی و تهیه‌کنندگی قنواتی‌نژاد برگزار می‌شود.

«نارنج و ترنج» هشتمین آلبوم حمید حامی به دلیل استقبال مخاطبان موسیقی به تیراژ دوم رسیده و همزمان نماهنگ «پشیمون نیستم» این آلبوم نیز منتشر خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..