یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

«نغمه مانا» یکی از تازه‌ترین کتاب‌ها در حوزه موسیقی و هنرهای تجسمی است که در قالب نکوداشت استاد محمدرضا شجریان، خواننده فقید موسیقی ایرانی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.
«نغمه مانا» یکی از تازه‌ترین کتاب‌ها در حوزه موسیقی و هنرهای تجسمی است که در قالب نکوداشت استاد محمدرضا شجریان، خواننده فقید موسیقی ایرانی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

هنرمندنیوز: «کتاب «نغمه مانا» اثری برای ابراز ارادت تعدادی از هنرمندان شناخته شده ایران زمین به چهره همیشه ماندگار هنر و موسیقی کشورمان مرحوم محمدرضا شجریان است که در ۲۵۶ صفحه به صورت قطع وزیری و تمام‌رنگی به چاپ رسیده است.

تصاویر منتشر‌شده در کتاب دربرگیرنده‌ آثار نمایشگاهی به همین نام است که آذر ماه ۱۴۰۰ با حضور چهره‌های شناخته‌شده موسیقی، گرافیک، خوشنویسی و سایر رشته‌های هنری در خانه‌ هنرمندان ایران برگزار شد. انجمن صنفی طراحان گرافیک، خانه‌ موسیقی و انجمن خوشنویسان برگزارکنندگان این رویداد و حسن کریم‌زاده دبیر این نکوداشت بودند.

در کتاب «نغمه‌ مانا» شاهد آثار ی از استادان صاحبنام حوزه‌های گرافیک و خوشنویسی از جمله محمد سلحشور، غلامحسین امیرخانی، یدالله کابلی، قباد شیوا، علی خسروی، ابراهیم حقیقی، بیژن جناب و نسل‌های مختلف دیگر هنرمندان در شاخه‌های پوستر، نشانه و نشانه‌نوشته هستیم.

علاقه‌مندان به تهیه چاپ اول «نغمه‌ مانا» که با قیمت ۲۵۰ هزار تومان عرضه می‌شود، می‌توانند با شماره‌های ۸۸۵۲۸۱۴۷-۰۲۱ و ۸۸۵۲۸۱۴۸-۰۲۱ یا از واتس‌اپ ۸۸۵۲۸۱۴۸-۰۲۱ (موسسه‌ فرهنگی‌هنری راد نواندیش) تماس بگیرند. کتاب همچنین در مرکز پخش «بیهق» (شماره ۶۶۴۹۹۹۲۸ ) در کتابفروشی‌ها عرضه می‌شود. به دلیل انتشار چاپ اول، افرادی که تا پایان خرداد اقدام به خرید آن کنند، از تخفیف ۲۰ درصدی برخوردار می‌شوند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..