دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ۲۹ مه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سازمان زیباسازی شهر تهران آثار نقاشی و تصویر‌سازی اجراشده هنرمندان منتخب را با مضمون آزادی از آیتم‌های مرتبط با جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در پایتخت به نمایش درآورد.
سازمان زیباسازی شهر تهران آثار نقاشی و تصویر‌سازی اجراشده هنرمندان منتخب را با مضمون آزادی از آیتم‌های مرتبط با جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در پایتخت به نمایش درآورد.

هنرمندنیوز: همزمان با آغاز بازی‌های جام جهانی۲۰۲۲ در کشور قطر و حضور تیم ملی فوتبال ایران در این رقابت‌ها، سازمان زیباسازی شهر تهران با رویکرد بازآفرینی ارزش‌های فرهنگی به صورت تخصصی و سفارشی طی فراخوان طراحی، از ۲۰ نفر از هنرمندان حرفه‌ای شناخته شده، دعوت به عمل آورد و طی ورکشاپ برگزار شده در عمارت عین الدوله، آثار ۱۰ نفر از ۲۰ هنرمند دعوت شده توسط اعضای شورای هنری و هیأت داوران متشکل از محسن ناصریان، محمدصابر شیخ رضایی و محمدرضا زروئی نصرآبادی با حضور مجید قادری آذر معاون فرهنگی و هنر‌های شهری سازمان زیباسازی و سید شهاب‌الدین شکیبا، مدیر نقاشی دیواری این معاونت در جلسه داوری، آثار با حضور نامبردگان انتخاب و به مرحله اجرا درآمده است.

سبک و‌ ایده آثار به صورت کاملاً آزاد و خلاقانه توسط هنرمندان با مضمون آزادی از آیتم‌های مرتبط با جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، فیگور ورزشکاران و حتی با الهام از عکاسی از مردم عادی به صورت آزاد، رئال، کارتونی و... بوده و در قالب سازه‌های فلزی و تابلو‌های نصب‌شده در‌ایستگاه‌های بی‌آرتی و اتوبوس اجرا شده است.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..