پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فیلم سینمایی «جنایت بی‌دقت» به کارگردانی شهرام مکری در تازه‌ترین حضور بین‌المللی‌اش در جشنواره «جنایت و مکافات» در شهر استانبول به نمایش درمی‌آید.
فیلم سینمایی «جنایت بی‌دقت» به کارگردانی شهرام مکری در تازه‌ترین حضور بین‌المللی‌اش در جشنواره «جنایت و مکافات» در شهر استانبول به نمایش درمی‌آید.

هنرمندنیوز: یازدهمین دوره این جشنواره درحال برگزاری است و  این اثر در  کنار پانزده فیلم از کشورهایی نظیر آلمان، امریکا، روسیه و ترکیه در بخش  نمایش‌های بین‌الملل در دو نوبت روی پرده می‌رود.

یکشنبه هم میزگردی با موضوع سینمای ایران  با حضور نیکی کریمی، بابک کریمی و شهرام مکری برگزار خواهد شد. در این دوره جشنواره، نیکی کریمی ریاست هیات داوران بخش مسابقه را برعهده دارد و بابک کریمی به عنوان نماینده فیلم «جنایت بی‌دقت» در جشنواره حضور خواهد داشت. این میزگرد به موضوع سینمای نوین ایران می پردازد.

«جنایت بی‌دقت»  پس از دو سال نمایش‌های بین‌المللی سرانجام قرار است همین هفته در سینماهای ایران  به نمایش دربیاید. شرکت «نمایش گستران» که پخش فیلم را در ایران برعهده دارد از اکران فیلم از چهارشنبه همین هفته خبر داده است.

«جنایت بی‌دقت» به تهیه‌کنندگی نگار اسکندرفر  از محصولات «موسسه فرهنگی هنری کارنامه» است و توزیع و پخش بین المللی آن را نسرین میرشب از کمپانی «دریم لب» برعهده دارد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..