یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱ اوت ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

شفاپور دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور مطرح کرد:

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از تداوم همکاری این کارگروه با وزارت بهداشت و سازمان انرژی اتمی به منظور تولید ماسک‌های بهداشتی و گان ویژه پرسنل بیمارستان‌ها و توزیع آن‌ها به سراسر کشور خبر داد.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از تداوم همکاری این کارگروه با وزارت بهداشت و سازمان انرژی اتمی به منظور تولید ماسک‌های بهداشتی و گان ویژه پرسنل بیمارستان‌ها و توزیع آن‌ها به سراسر کشور خبر داد.

هنرمندنیوزدبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از تداوم همکاری این کارگروه با وزارت بهداشت و سازمان انرژی اتمی به منظور تولید ماسک‌های بهداشتی و گان ویژه پرسنل بیمارستان‌ها و توزیع آن‌ها به سراسر کشور خبر داد.

سیده مرضیه شفاپور دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درباره آخرین اخبار از فعالیت‌های این کارگروه در مسیر مبارزه با ویروس کرونا و ارائه خدمات از سوی فعالان این عرصه گفت: برخلاف بسیاری از مشاغل که در ایام نوروز تعطیل بودند، من و سایر همکارانم در کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور به همراه جامعه فعال و دلسوز مد و لباس، همچنان در حرکتی شبانه‌روزی تلاش کردیم تا نقش خود را در مسیر مبارزه با کرونا به نحوی شایسته ایفا کنیم.

او اذعان داشت: از نخستین ساعات اعلام مشاهده ویروس کرونا در ایران و شیوع آن در سطح گسترده، ستادی با حضور مدیران برندهای مد و لباس و برخی از فعالان بخش صنعت تشکیل و برنامه‌ریزی‌های لازم جهت ایفای نقش مؤثر در فضای ملتهب به وجود آمده در پی شیوع ویروس به سراسر کشور انجام شد.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: در ادامه گروه‌ها به شکل خودجوش و زیر نظر این ستاد، اقدام به برش پارچه‌های مخصوص و دوخت ماسک و گان بهداشتی و البسه پزشکی کرده و محصولات نهایی را به وزارت بهداشت ارسال می‌کردند. در ادامه این محصولات از وزارت بهداشت جهت ایزوله ساختن به سازمان انرژی اتمی تحویل داده می‌شد.

شفاپور تأکید کرد: همکاری این کارگروه با وزارت بهداشت و سازمان انرژی اتمی به‌منظور تولید ماسک‌های بهداشتی و گان ویژه کارکنان بیمارستان‌ها و توزیع آن‌ها به سراسر کشور تا به اکنون ادامه دارد و تا هر زمان دیگری که نیاز باشد، نیروهای متعهد و دلسوز حوزه مد و لباس از خدمت‌رسانی بازنمی‌نشینند.

او به ابتلای برخی از کارکنان ستاد و شورای عالی برندها به بیماری کرونا خبر داد و گفت: متأسفانه برخی از دوستان به بیماری کرونا مبتلا شدند که خوشبختانه حالشان مساعد است و پس از روزها تلاش برای برش و دوخت ماسک و البسه بهداشتی، این‌روزها را در قرنطینه خانگی به سر می‌برند.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور به برگزاری جلسه‌ای با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای ستاد فعال مبارزه با کرونا در کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور خبر داد و گفت: در این جلسه، وزیر محترم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و مجاهدت‌های فعالان حوزه مد و لباس، نقش آن‌ها را در مسیر به ثمر رساندن فعالیت‌های اجتماعی و بشردوستانه پررنگ دانست.

شفاپور در خاتمه از برگزاری جلسه مدیران معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی روز گذشته خبر داد و گفت: در این جلسه نیز به نقش مثال‌زدنی فعالان حوزه مد و لباس در امر مبارزه با کرونا از سوی معاون محترم امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تأکید شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..