سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

به مناسبت ولادت حضرت بقیه الله الأعظم ارواحنا له الفداء معاونت امور فرهنگی و اجتماعی مترو تهران نماهنگ «جانِ جهان» را منتشر کرد.
به مناسبت ولادت حضرت بقیه الله الأعظم ارواحنا له الفداء معاونت امور فرهنگی و اجتماعی مترو تهران نماهنگ «جانِ جهان» را منتشر کرد.

هنرمندنیوز: حالا بیش از گذشته می‌شود فهمید ظلم در سراسر عالم فراگیر است، حالا که صلح و عدالت و امنیت، گمشده ملت‌ها شده است، صاحب عدالت و آرامش باید صدا زده شود، باید شناساند به دنیا که جانش را صدا بزند، واسطه‌ی حیاتش را صدا بزند. هر کس به هر زبانی جان جهان را صدا بزند خدا صاحب کار را می‌رساند، ذخیره اش را می‌رساند.

معاونت امور فرهنگی و اجتماعی به جهت ترویج معارف انتظار، نماهنگی را در این خصوص منتشر کرد که جوانان با مشاهده وقایع ظالمانه در جهان به دنبال بارقه‌های امید و رسیدن به روشنایی، به راه می‌افتند و در مترو تهران با یادآوری سخن بزرگان، جنب و جوش ناشی از انتظار موعود را برای همگان تداعی می‌کنند. نوجوانان از نقاط مختلف تهران خود را به ایستگاه میدان حضرت ولیعصر می‌رسانند تا در ایوان انتظار ایستگاه، شور و نشاط خود را از ولادت آخرین حجت خدا و موعود همه انبیا و اولیا به نمایش بگذارند.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..